Sprzedam udziały w firmie z branży medycznej zaopatrującej klientów w całej Polsce i innych krajach UE

Jelenia Góra, Dolnośląskie, Polska

Firma przynosząca zysk od początku działalności w branży medycznej, zaopatrująca kilka tysięcy klientów w całej Polsce i Republice Czeskiej.
Firma jest organizacją medyczną, która rozpoczęła działalność w Polsce w 2011 roku oraz 2015 w Czeskiej republice powstając z połączenia wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów, których nadrzędnym celem jest spełnianie oczekiwań naszych klientów, dostarczanie produktów najwyższej jakości i zapewnienie profesjonalnej obsługi. Firma od początku działalności konsekwentnie realizuje przyjęte założenia rozwojowe oferując pełne portfolio produktowe od najlepszych producentów z całego świata, dostarczając rozwiązań dla specjalizacji medycznych takich jak: stomatologia i ginekologia.

Dzięki profesjonalnej obsłudze, bezkompromisowej etyce w działaniu i najwyższym szwajcarskim standardom zachowanym w naszej firmie obecnie zaufało nam setki lekarzy i specjalistów z medycyny rodzinnej jak i lecznictwa szpitalnego zarówno w Polsce jak i w Europie.
brak danych


Wieloletnie doświadczenie w branży medycznej zarówno w dystrybucji hurtowej jak i detalicznej poparte wieloletnimi sukcesami zarówno w pracy z klientami końcowymi a także z największymi fabrykami na świecie.


Rozwój firmy poprzez dofinansowanie daje bardzo wysokie profity kwotowe z racji pracy na wysokich marżach oraz odbiorców końcowych, którzy w większej mierze posiadają kontrakty z NFZ lub wysokie dochody z racji branży medycznej uważaną za najbardziej wypłacalną i rozwojową.


Bardzo wysoki potencjał


nie podano
nie podano
nie podano
Nie podano
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-13