Sprzedam sklep internetowy

Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Sprzedam sklep internetowy , który został wypozycjonowany na około 35 mocnych fraz w Top 10 (załączam raport). Sklep jest w bardzo dobrej kondycji, wszystko działa sprawnie na silniku Presta 1.3.7. Wszystkie ważniejsze moduły zostały zainstalowane, jest ich około 60, m.in. Integrator, Raty Żagiel, Allegro. Sklep ma dostępnych 1409 produktów.
Sama domena jak i sklep istnieją na rynku od 2009 roku, natomiast dopiero od 10 miesięcy sklep jest bardzo mocno rozwijany.
Sklep generuje od 35.000 - 50.000 zł miesięcznie obrotów w okresie wakacyjnym. W momencie uruchomienia reklam oraz porównywarek szacuję, iż we wrześniu, październiki i listopadzie zysk powinien wynieść co najmniej 5,6 tyś - 7,8 tyś zł. W tym momencie przy braku reklam oraz kosztów zysk wynosi 3500 zł netto przy bardzo znikomej pracy ok 2,3h dziennie.
Jeżeli chodzi o transport to umowy podpisane są z następującymi firmami: z K-eX, DHL oraz Pocztą Polską. Sklep ma codziennie minimum 500 użytkowników, a w dobre dni ta liczba dochodzi do ponad 1000 osób, głównie w poniedziałki w okresie wakacyjnym- przy braku reklam. Po uruchomieniu samych porównywarek, ruch wzrasta ponad 100%. Z każdym miesiącem w skali roku widać wzrost obrotów, odwiedzin, sprzedaży, oraz pozycji w Google.
W tym momencie sklep działa tylko i wyłącznie poprzez pozycję w Google, nie uruchamiamy żadnych reklam, gdyż nie wyrobilibyśmy się z obowiązkami. Nie mamy na to czasu. Sklep sprzedaję z żalem włożyłem w niego bardzo dużo pracy i serca. Wszyscy klienci zawsze byli obsługiwani na 100% i otrzymywali gratisy także chętnie wracają i będą wracać.

Chętnie umówię się na spotkanie i omówię schemat i politykę działania, historię sklepu. Lokalizacja pod Warszawą / Warszawa

Uwaga istnieje możliwość zamiany na samochód, działki. Rozważę wszystkie propozycje. Cena 70 000 zł netto. hello@veox.eu


W cenie:
- Sklep,
- Skrypty,
- Moduły,
- Cała Grafika, + Loga,
- Facebook- ponad 4500 fanów wypracowanych poprzez wiele konkursów,
- Szablon Allegro,
- Kontakty do wszystkich partnerów handlowych,
- Know How,
- W cenie również jest wszystko co posiadamy w magazynie wartość około 20 000 do 25 000 zł brutto – w towarze i gratisach!!


Oferuję wprowadzenie, pomoc w prowadzeniu sklepu przez maksymalnie 2 miesiące oraz przeniesienie.


Uruchomienie reklam oraz porównywarek spowoduje wzrost obrotów o 100%.


Dostałem wyższe stanowisko w spółce i nie mogę sobie pozwolić na poboczne zajęcia. Sprzedaję sklep z wielkim żalem, gdyż włożyłem w ten projekt bardzo dużo pracy i serca.


Oferta nieaktualna
70 000 PLN
500 000
50 000
Całość
1
2009
Ostatnia aktualizacja: 2012-08-12