Sprzedam salon fryzjersko-kosmetyczny

Gdańsk, Pomorskie, Polska

TEN SALON JEST SPRZEDANY

Sprzedam salon fryzjersko-kosmetyczny stanowiący dochodową działalność. Firma działa od 1996 roku, ma wyrobioną markę, bogatą bazę klientów. W skład ceny wchodzi: lokal 80m2 w centrum Sopotu- rewelacyjna lokalizacja, wyposażenie: meble, urządzenia, narzędzia, preparaty, możliwość przejęcia wyszkolonych pracowników, baza klientów , know-how - szkolenie z zakresu prowadzenia salonu, tajników sprzedaży usług.


Sprzedambiznes.pl. Profesjonalna platforma gdzie sprzedasz swój salon czy gabinet kosmetyczny.

Potrzebujesz kupić lub sprzedać salon? Dobrze trafiłeś. Skutecznie sprzedaj swój salon dając ofertę Twojego salonu czy gabinetu kosmetycznego na naszym portalu.
Co możemy Tobie zaoferować w zakresie sprzedaży salonu czy gabinetu kosmetycznego?
 • Na naszej międzynarodowej platformie skutecznie i korzystnie sprzedasz swój salon lub gabinet kosmetyczny.
 • Jeśli umieścisz u nas swoją ofertę, będzie ona widziana w kraju lecz i zagranicą - pracujemy w globalnej. Projekt GlobalBroker obejmuje 14 krajów w tym: Brazylia, Dania, Republika Czeska, Francja, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Szwecja, Hiszpania, Meksyk.
 • Możesz wystawić na swój salon czy gabinet kosmetyczny ofertę krajową jak i ofertę międzynarodową.

Międzynarodowa oferta sprzedaży salonu - czym się odróżnia?
 • Oferta z widzialnością międzynarodową sprzedaży salonu jest to oferta, która jest emitowana na wszystkich zagranicznych interfejsach naszej platformy. Oferta międzynarodowa powinna być sporządzona w jednym z dwóch języków: angielskim lub niemieckim. Więcej dodatkowych informacji o dostępnych możliwościach ofert znajdziesz tutaj - link.
 • By umieścić ofertę międzynarodową sprzedaży salonu wybierz menu sprzedaj firmę oraz dodaj ofertę sprzedaży. w drugim kroku wybierz dla oferty swojego salonu lub gabinetu kosmetycznego opcję oferta międzynarodowa.
 • Jeśli asysta w przygotowaniu oferty międzynarodowej Twojego salonu w językach niemieckim i/lub angielskim skontaktuj się przez formularz kontaktowy.

Jak możesz sprzedać lub kupić salon czy gabinet kosmetyczny na naszej platformie
Pierwsze co musisz zrobić - musisz wybrać menu sprzedam firmę i rozpocznij zamieszczanie swojej oferty. musisz wybrać pozycję menu kup firmę-zainwestuj i zacznij dodawać swoje ogłoszenie jeśli chcesz zamieścić ofertę kupna salonu.
Jakie oferty sprzedaży i kupna salonu możesz zamieścić w sieci portali globalbroker?
 • Możliwość zamieszczenia ogłoszenia sprzedaży Twojego salonu czy gabinetu kosmetycznego na okres 3 miesięcy oraz oferty nielimitowanej czasowo - do skutku.
 • Oferty standard i premium
 • Ponadto masz możliwość wykupu opcji dodatkowych podnoszących efektywność oferty sprzedaży Twojego salonu czy gabinetu kosmetycznego
 • Możliwość promowania oferty sprzedaży Twojego salonu w newsletterze i na stronie głównej portalu.

Zapraszamy do zapoznania się z sekcją usługi i ceny.

Na chwilę obecną nie potrzebna jest żadna inwestycja - firma funkcjonuje i przynosi dochody. Firma jest doskonałą inwestycją, gdyż z jednej strony posiada lokal w bardzo dobrej lokalizacji a z drugiej jest znaną firmą z wysokiej jakości usługami. Powodem sprzedaży firmy jest przejście na emeryturę. Serdecznie polecam.


Sprzedambiznes.pl. Jak korzystnie sprzedać salon - wskazówki odnośnie skutecznej oferty sprzedaży.

Jakość Twojego ogłoszenia będzie determinować czas zkonieczny dla znalezienia chętnego kupującego. Powinieneś zwrócić uwagę na kilka elementów atrakcyjności Twojego ogłoszenia salonu.
Na jakie rzeczy musisz zwracać szczególną uwagę przy opracowywaniu Twojej oferty sprzedaży salonu.
 • Dobry tytuł oferty sprzedaży salonu - jest to pierwszy element wpływający na wizerunek Twojej oferty.
 • Musisz zadbać o unikalną treść swojego ogłoszenia. Jeśli dodałeś swoją ofertę już w ramach innego serwisu internetowego, zamieść jeszcze raz ofertę napisaną synonimicznie, tak, by zachować jej zawartość merytoryczną, przy unikalnej treści. Jest to ważne z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Tylko oferty z unikalnymi treściami będą widoczne bezpośrednio w wynikach wyszukiwarki Google i innych wyszukiwarkach internetowych. Zadbaj o to, żeby Twoja oferta była widoczna też w wyszukiwarce Google, co zapewni Ci wzrost wyświetleń kilkanaście razy.

Neutralność i faktografia informacji w Twojej ofercie.
 • Treść twojego ogłoszenia sprzedaży salonu musi mieć wypełnioną maksymalnie dużą ilość informacji.
 • Jeśli nie podajesz należytej ilości informacji w zakresie Twojego salonu na sprzedaż stwarzasz wrażenie, że skoro masz mało do powiedzenia, to Twoja oferta jest nieatrakcyjna.
 • Ogłoszenie sprzedaży salonu z brakiem istotnych informacji zniechęca kupujących kwalifikowanych
 • Oferta z niewystarczającymi informacjami jest odbierana jako niepoważna
 • Kupujący nie chcą się męczyć w pozyskiwaniu niezbędnych informacji. Ułatwij im to. Stwórz wrażenie, że Twoja oferta sprzedaży salonu jest naprawdę atrakcyjna, z odpowiednimi informacjami i zachęcająca do kontaktu

Informacje finansowe dotyczące Twojego salonu na sprzedaż.
 • Inwestorzy poszukują zysków i obrotów. Jeśli nie podajesz lub ukrywasz informacje finansowe tak naprawdę kreuje wizerunek, że nie masz nic atrakcyjnego do zaoferowania.
 • Kupujący przedsiębiorstwa chcą zarobkowania pieniędzy. Z tego prostego powodu są mało zainteresowani kupnem majątku, jeśli majątek nie nie daje możliwości zarobkowania zysków. Ogłoszenia bez danych finansowych są ogłoszeniami nie atrakcyjnymi o małej ilości odpowiedzi

Zaprezentuj materiał fotograficzny dotyczący Twojego salonu.
 • Dodaj zdjęcie do oferty sprzedaży Twojego salonu. Oferty z dobrym materiałem zdjęciowym są dużo częściej odwiedzane przez inwestorów niż oferty bez zdjęć.
 • Salony, gabinety kosmetyczne i wiele innych biznesów – ogólnie mówiąc biznesy gdzie lokalizacja czy wygląd ma istotne znaczenie dla atrakcyjności oferty muszą bezwzględnie zawierać odpowiedni materiał fotograficzny.
 • Poziom oglądalności ofert bez materiału zdjęciowego jest wielokrotnie niższy od atrakcyjnych wizualnie ofert.

Doskonała lokalizacja - w pobliżu biura i sklepy. Ruchliwa ulica.

sprzedam hotel


Informacje zostaną przekazane w trakcie ewentualnego spotkania.


Informacje zostaną przekazane w trakcie ewentualnego spotkania.


Przejście na emeryturę.


Oferta nieaktualna
1 600 000 PLN
nie podano
nie podano
Całość
5
1996
Ostatnia aktualizacja: 2013-11-14