Sprzedam restaurację w Łodzi

Łódź, Łódzkie, Polska

Sprzedam prosperującą spółkę cywilną prowadzącą lokal gastronomiczny. Restauracja prosperuje od 2012 r., sprzedaje jedzenie w formie bufetu, posiada dużą bazę stałych Klientów. Firma zajmuje się również cateringami, podpisane są stałe umowy i zlecenia. Dodatkowo restauracja obsługuje trzy punkty gastronomiczne zewnętrzne. Duża baza konkurencyjnych dostawców. Restauracja cały czas prosperuje i ma perspektywy rozwoju. Lokal posiada dobrą opinię wśród Klientów. Restauracja przystosowana jest do organizowania przyjęć okolicznościowych, spotkań biznesowych- wygodne kanapy z dostępem do WIFI, spotkań rodzinnych- duży plac zabaw dla dzieci. Rozwinięta sprzedaż on-line, działająca strona internetowa, na bieżąco pozycjonowana. Lokal usytuowany w centrum Łodzi, blisko przystanków autobusowych urzędów, akademików studenckich. Lokal ma powierzchnię 1000 m2 oraz duży taras. Przy restauracji usytuowane są powierzchnie biurowe od 50 m2 - 150 m2. . Firma posiada pozwolenie na sprzedaż piwa i wina. Firma posiada komplet dokumentacji i zezwoleń.


Kuchnia wyposażona jest w profesjonalny nowy sprzęt gastronomiczny, magazyn, dwie chłodnie i jedną mroźnię, technologicznie dostosowana do wszelkich wymogów.
Lokal restauracji jest w pełni klimatyzowany z nową wentylacją, wymienione instalacje elektryczne z nowoczesnym oświetleniem LED. Lokal w pełni monitorowany z systemem kamer oraz zabezpieczeń. Lokal w całości dostosowany dla niepełnosprawnych.
Na zewnątrz duża powierzchnia reklamowa do wykorzystania.


Restauracja może stać się pomysłem na stworzenie marki sieciowej - franczyzowej.


Powodem chęci sprzedaży spółki jest brak czasu na prowadzenie restauracji, ponieważ posiadam kilka innych firm i mieszkam w zbyt dużej odległości od Łodzi


Oferta nieaktualna
2 500 000 PLN
nie podano
nie podano
Całość
40
2011
www.foodmarket.pl
Ostatnia aktualizacja: 2013-06-16