Sprzedam pensjonat nad jeziorem - dochodowy biznes

Polska

Sprzedam pensjonat - ze względów osobistych, dobrze ulokowany, dochodowy, nad jeziorem (Mazury). Pensjonat do sprzedania jest na 75 osób. W pensjonacie mamy również duży sklep spożywczy, który należy do dużej sieci - franczyza wraz z personelem i kadrą. Średnia rentowność całego przedsiębiorstwa to 25% -30%. Pensjonat stanowi atrakcyjną inwestycję.

Pensjonat posiada własny monitorowany parking. Działka ma powierzchnię 3000 m2 Obiekt może być wykorzystany również jako hotel, pensjonat, dom spokojnej starości, zamknięty firmowy ośrodek. Czas zwrotu inwestycji to maksymalnie 10 lat. Nieruchomość pozostaje cały czas własnością nowego właściciela. Obiekt składa się z 2 odrębnych, sąsiadujących ze sobą budynków. Budynek główny pensjonatu ma 4 kondygnacje. gdzie mieszczą się pokoje hotelowe. W piwnicy znajdują się pomieszczenia gospodarcze i magazynowe, kotłownia, garaż, sklep spożywczo – przemysłowy. Na parterze – recepcja, restauracja na 100 osób z wyposażoną kuchnią, zaplecze socjalne, pomieszczenie gospodarcze. Budynek jest po dużym remoncie. Działka: 1450 m2. Drugi budynek ma łącznie 17 pokoi. Wszystkie pokoje pensjonatu są w doskonałym standardzie i są wyposażone w telewizory z telewizją kablową oraz posiadają łazienki z wc. Nieruchomość posiada wydzieloną część rekreacyjną, która świetnie nadaje się na grillowanie, do zabaw dziecięcych. Całość terenu jest ogrodzona.

Atrakcje: Pensjonat położony jest nad jeziorem, który stanowi on raj dla wędkarzy, żeglarzy oraz amatorów sportów wodnych. Jest to idealne miejsce na kajaki, rowerki wodne, żeglowanie, windsurfing ( w pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego ), wędkowanie, grzybobranie, spędzenie czasu w gronie rodzinnym, grillowanie czy jazdę konną.


Posiadamy inne, zapewniające dobry byt źródło dochodu i chcemy wolny czas przeznaczyć dla rodziny.


Oferta nieaktualna
2 900 000 PLN
1 400 000
360 000
Całość
5
1998
Ostatnia aktualizacja: 2013-01-28