sprzedam Instytut Medycyny Estetycznej w stylu glamour

Warszawa, Mazowieckie, Polska

Sprzedam instytut medycyny estetycznej o najwyższym standardzie świadczonych usług oraz znakomitej infrastrukturze i lokalizacji (odrębny budynek w bardzo dobrej części Ursynowa w Warszawie – niska cena najmu). Doskonały punkt komunikacyjny gwarantujący dużą liczbę klientów.
Instytut składa się z 4 gabinetów medycznych, 2 pomieszczeń socjalnych, 2 łazienek i recepcji. Wykończony materiałami o bardzo wysokiej jakości w oryginalnym i eleganckim stylu GLAMOUR przez znakomitego dekoratora wnętrz. Na stanie w gabinecie pełne wyposażenie medyczne: lampy, łóżka, lodówki, 2 miejsca konsultacyjne. Wszystko w stanie idealnym. W cenie cały sprzęt medyczny i kosmetyczny, również materiały i kosmetyki, wszystko, czego potrzeba do kontynuowania działalności. Firma posiada rozpoznawalną markę sukcesywnie rozwijaną, bardzo dobrze prosperującą stronę internetową z pozycjonowaniem linków sponsorowanych oraz fun page na facebooku i +Google (www.beauty-design.com.pl).
Sprzedaż wymuszona sytuacją rodzinną, bardzo okazyjna cena (179 000 zł), która tylko w części pokrywa same nakłady wniesione w urządzenie lokalu!

Wsparcie posprzedażowe:
Możliwość współpracy oferująca kontakty do firm medycznych i hurtowni medycznych, odstąpienie rabatów itp.

Możliwości rozwoju:
bardzo szybko rozwijająca się branża medycyny estetycznej i laseroterapii, stałe zyski i ciągłe powiększanie ilości zainteresowanych


Powód sprzedaży:
sytuacja rodzinna.


179 000 PLN
400 000
nie podano
Całość
5
2013
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-14