Sprzedam hotel - atrakcyjna inwestycja

Zachodniopomorskie, Polska

Sprzedam działający hotel, który jest doskonale zlokalizowany - położony blisko popularnej drogi krajowej, położony w rekreacyjnej części na południu Polski, zaledwie 70 km od Krakowa. Hotel ma 44 pokoje na 74 miejsc noclegowych, 2 sale restauracyjne, kawiarnię, salę konferencyjną na 110 osób, salę gier oraz imponujący ogród przystosowany do imprez w plenerze i pełniący w okresie letnim funkcję restauracji.

Budynek hotelu na sprzedaż powstał w 2000 i został w 2011 roku poddany generalnemu remontowi: odnowiono elewację, przeprojektowano i wyposażono wnętrza. Jest gustownie i nowocześnie zaprojektowany, wyposażony w efektowne i jednolite stylowo meble oraz elementy dekoracyjne. Całość prezentuje oryginalną i konsekwentną koncepcję projektanta. Budynek jest klimatyzowany, w pokojach jest pełne wyposażenie, m.in: TV-sat, telefon, internet. Kuchnia oraz zaplecze wyposażone w najnowszy sprzęt. Hotel dysponuje dużym parkingiem, cała posesja jest ogrodzona.


Położenie hotelu: Hotel położony jest w rekreacyjnej okolicy. Znajdują się tam pensjonaty, restauracje, obiekty sportowe oraz hala widowiskowo – sportowa, basen, strzelnica, korty tenisowe, pięknie odnowiony park. Niedaleko znajduje się stacja narciarska, która jest niewątpliwie największą zimową atrakcją. Jest to trasa zjazdowa o długości 1200 m z nowo wybudowanym wyciągiem kanapowym. Okolica w sezonie letnim natomiast, dzięki 35 km tras rowerowych, w tym tras zjazdowych (downhill) jest bardzo często odwiedzana przez rowerzystów. Aby podziwiać okolice z wieży widokowej na szczycie góry, można wyjechać tam kolejka krzesełkową. W parku organizowane są liczne imprezy plenerowe i festyny, niemal każdego weekendu od wiosny do jesieni. Jest to miejsce pełne atrakcji dla każdego.Istnieje możliwość rozbudowy budynku nawet o 1000 m2.


Powodem sprzedaży hotelu jest wyjazd za granicę.


Oferta nieaktualna
13 900 000 PLN
nie podano
nie podano
Całość
2009
Ostatnia aktualizacja: 2013-05-20