Sprzedam aptekę w centrum handlowym

Polska

TA APTEKA ZOSTAŁA JUŻ SPRZEDANA

Do sprzedania apteka niedużej sieci rodzinnej. Apteka ma ustabilizowaną sprzedaż, istnieje od 12 lat. Lokalizacja jest na osiedlu mieszkaniowym, w lokalnym centrum handlowych. Łączna liczba odwiedzających nas pacjentów to między 300-400 dziennie. Sprzedajemy aptekę z powodów logistycznych - przeprowadzka. Możliwość również zamiany na okolice Gliwic. Brak jest bezpośredniej bliskiej konkurencji. Możliwe również oddanie apteki we franczyzę z czynszem miesięcznym 8000 zł na okres maks. 4 lat. Apteka posiada niski czynsz najmu a obok znajdują się wolne lokale na poradnie zdrowia o powierzchni ok. 200 m2. W wypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny. Jestem zainteresowany szybką sprzedażą apteki. W wypadku zdecydowanych kupców możliwość negocjacji ceny. Lokal apteki na sprzedaż jest zadbany.


Sprzedambiznes.pl. Profesjonalna platforma sprzedaży aptek i laboratoriów.

Jesteśmy profesjonalnym globalnym portalem sprzedaży firm, aptek, restauracji i innych biznesów Dobrze sprzedaj swoją aptekę dając ofertę Twojej apteki czy laboratorium na naszym portalu.
Co możemy Tobie zaoferować w zakresie sprzedaży apteki czy laboratorium?
 • Na naszym globalnym portalu skutecznie i korzystnie sprzedasz swoją aptekę lub laboratorium.
 • Jesteśmy portalem globalnym w międzynarodowej sieci globalbroker, dajemy możliwość, że Twoja oferta sprzedaży apteki będzie widziana zarówno w kraju jak i zagranicą. Projekt GlobalBroker obejmuje 14 krajów w tym: Brazylia, Dania, Republika Czeska, Francja, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Szwecja, Hiszpania, Meksyk.
 • Dajemy Ci możliwość zamieszczenia oferty Twojej apteki czy laboratorium jako ofertę krajową jak i ofertę międzynarodową.

Oferta sprzedaży apteki lub laboratorium z widzialnością międzynarodową - na czym to polega?
 • Oferta z widzialnością międzynarodową sprzedaży apteki jest to oferta, która może być zamieszczana w jednym z dwóch języków: angielskim lub niemieckim. Pod tym linkiem poszukuj dodatkowych informacji o dostępnych typach ofert - kliknij.
 • By wystawić ofertę międzynarodową sprzedaży apteki lub laboratorium wybierz menu sprzedaj firmę oraz dodaj ofertę sprzedaży. Następnie musisz wybrać dla oferty swojej apteki opcję oferta międzynarodowa.
 • Jeśli asysta w tłumaczeniu oferty międzynarodowej Twojego apteki w językach niemieckim i/lub angielskim skontaktuj się.

Jak możesz kupić lub sprzedać aptekę na naszym portalu
Zamieść swoje ogłoszenie kupna lub sprzedaży apteki. Dla zamieszczenia oferty sprzedaży apteki wybierz menu sprzedam firmę i rozpocznij zamieszczanie swojej oferty. Dla zamieszczenia Twojej oferty kupna apteki czy laboratorium musisz wybrać menu kup firmę-zainwestuj oraz zacznij dodawać swoje ogłoszenie.
Jakie są typy ogłoszeń sprzedaży i kupna apteki, które możesz zamieścić?
 • Na naszej platformie istnieje możliwość publikowania ogłoszenia sprzedaży apteki na okres 3 miesięcy oraz oferty nielimitowanej czasowo - do skutku.
 • Oferujemy emisji oferty w wersji standard i premium
 • Ponadto masz możliwość wykupu opcji dodatkowych podnoszących efektywność sprzedaży Twojego apteki czy laboratorium
 • Możliwość promowania ogłoszenia sprzedaży Twojej apteki na stronie głównej platformy.

Zapoznaj się z sekcją usługi i ceny, dla uzyskania szczegółowych warunków publikacji ogłoszeń.

Budynek powstał w 1985 i został w 2009 roku poddany generalnemu remontowi: odnowiono elewację, przeprojektowano i wyposażono wnętrza. Jest gustownie i nowocześnie zaprojektowany, wyposażony w efektowne i jednolite stylowo meble oraz elementy dekoracyjne. To jest doskonała oferta, z którą polecam się zapoznać. apteka jest do przejęcia od razu. Zapraszam do negocjacji ceny. Apteka posiada wszelki niezbędny sprzęt i urządzenia. Środki trwałe w bardzo dobrym stanie. Aptekę można rozwinąć w szybki sposób i przy niewielkich inwestycjach. Sprzedaż z powodów osobistych.


Sprzedambiznes.pl. Wskazówki dla przygotowania skutecznego ogłoszenia sprzedaży.

By skutecznie znaleźć chętnego kupującego powinieneś mieć profesjonalnie przygotowane ogłoszenie. Na jakie punkty powinieneś zwracać szczególną uwagę?
Na jakie rzeczy należy zwracać uwagę przygotowując Twoją ofertę sprzedaży apteki.
 • Przygotuj profesjonalny tytuł oferty sprzedaży apteki , który będzie zawierał frazę kluczową, względem której użytkownicy będą wyszukiwać Twojej oferty.
 • Unikalna zawartość ogłoszenia. Tylko ogłoszenia posiadające unikalną treść będą widoczne bezpośrednio w wynikach wyszukiwarki Google. Możesz w ten sposób spowodować wzrost wyświetleń Twojej oferty sprzedaży nawet kilkukrotnie.

Sprzedawanie firm to nie bazar - faktografia i neutralność informacji w Twojej ofercie wpływają na odbiór Twojej oferty.
 • Treść twojej oferty sprzedaży apteki musi mieć wypełnioną maksymalnie dużą ilość informacji.
 • Jeśli nie podajesz odpowiedniej ilości informacji dotyczącej Twojej apteki na sprzedaż stwarzasz wrażenie, że skoro masz niewiele do przekazania, to Twoja oferta jest nieatrakcyjna.
 • Oferta apteki na sprzedaż z niewystarczającą ilością informacji jest odbierana jako mało przyjazna i zapraszająca do rozmów
 • Taka oferta ma percepcję jako mało poważna
 • Kupcy kwalifikowani nie lubią się męczyć w prowadzonych negocjacjach. Stwórz wrażenie, że Twoja oferta sprzedaży apteki jest naprawdę atrakcyjna, profesjonalna i zachęcająca do kontaktu

Informacje finansowe są najistotniejsze w przy podejmowaniu decyzji: musisz je podać.
 • Inwestorzy poszukują przychodów i zysków. Zaprezentuj w swojej ofercie istotne dane finansowe Twojej apteki pozwalające na ocenę atrakcyjności. Inwestorzy są kilkakrotnie bardziej zainteresowani ofertami zawierającymi informacje finansowe.
 • Kupujący przedsiębiorstwa szukają zarabiania pieniędzy. Z tego prostego powodu nie są zainteresowani kupnem majątku, jeśli majątek nie przyczynia się do generowania przepływów pieniężnych. Oferty bez danych finansowych są ogłoszeniami nie atrakcyjnymi o niskim poziomie reakcji

Materiał fotograficzny. Zamieść zdjęcia Twojej apteki
 • Zamieść materiał zdjęciowy do oferty sprzedaży Twojej apteki. Oferty ze zdjęciami są dużo częściej odwiedzane przez kupców niż oferty bez dobrego materiału fotograficznego.
 • Apteki, restauracje i wiele innych biznesów – ogólnie mówiąc firmy gdzie wygląd, lokalizacja bądź otoczenie ma duże znaczenie dla atrakcyjności ogłoszenia muszą bezwzględnie zawierać odpowiedni materiał fotograficzny.
 • Ogłoszenia z profesjonalnym materiałem zdjęciowymmają wielokrotnie wyższy wskaźnik oglądalności od mało atrakcyjnych wizualnie ogłoszeń.

Położenie apteki: Brak konkurencyjnych aptek w pobliżu. Kompletna apteczna pustynia.

sprzedam aptekę


Perspektywiczna lokalizacja z możliwością otwarcia poradni lekarskiej.


Uwarunkowania logistyczne spółki.


Oferta nieaktualna
350 000 PLN
nie podano
nie podano
Całość, Pakiet większościowy
4
2007
Ostatnia aktualizacja: 2013-01-04