Restauracja z kontraktami cateringowymi i umowami na przyjęcia okolicznościowe

Żyrardów, Mazowieckie, Polska

Do sprzedania bardzo dochodowa restauracja znajdująca się w 300 m2 wolno stojącym budynku (wybudowany w 2009/2010 roku pod indywidualny projekt gastronomiczny) na działce 460 m2 w najbardziej zaludnionej dzielnicy Żyrardowa. Lokal znajduje się w pasażu usługowym na szlaku komunikacyjnym. W pobliżu duży parking oraz miejsca parkingowe bezpośrednio przed budynkiem. Ogródek letni na 60 osób z wyposażeniem. Restauracja bardzo klimatyczna urządzona w wysokim standardzie. Budynek 2 poziomowy - sale konsumpcyjne na dwóch poziomach co pozwala na organizację wszelkiego rodzaju imprez bez konieczności zamykania restauracji a'la carte. 110 miejsc siedzących w budynku. Podpisane kontrakty cateringowe z 3 międzynarodowymi koncernami na dostawę posiłków oraz podpisane umowy na organizację imprez okolicznościowych. Restauracja z wypracowaną uznaną marką w mieście z dużą bazą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Możliwość zmiany konceptu restauracji. Brak jakichkolwiek zobowiązań wzg US, ZUS, dostawców. Pełna koncesja oraz wdrożony HACCP.
Więcej informacji pod telefonem 603 907 977


Budynek 300 m2, działka 460 m2, 3 samochody dostawcze (VAT1), pełne wyposażenie w lokalu oraz w stołówce zewnętrznej (sprzęt w bardzo dobrym stanie wysokiej klasy MKN, MEIKO). Przyłącze gazowe. Zewnętrzna chłodnia. Dodatkowy sprzęt cateringowy (imprezy zewnętrzne) na ok 200 osób. Strona www, facebook, uznana marka ze znakiem firmowym oraz materiały marketingowe. Reklamy na tablicach informacyjnych w najważniejszych punktach miasta. Bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów prowadzenia działalności.


Nowemu nabywcy udzielone zostanie wsparcie posprzedażowe zarówno w kwestii administracyjnej jak i przekazania know - how . Profesjonalna ekipa (trzon, szef kuchni, szef sali, niezmienny od początku powstania restauracji 2010 rok) w pełni zaangażowana w funkcjonowanie przedsiębiorstwa jest gotowa do kontynuacji pracy.


Zarysowany koncept rozwoju przedsiębiorstwa poprzez rozbudowę budynku i stworzenie dużego centrum konferencyjno / bankietowego z zapleczem hotelowym.


1 999 000 PLN
Dane kontaktowe
1 000 000
100 000
Całość
12
2010
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-14