Myjnia Ręczna Wrocław- Centrum Handlowe

Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Sprzedam stabilny, dobrze działający biznes w postaci ręcznej myjni samochodowej na ulicy Granicznej we Wrocławiu. Myjnia prowadzona jest od 2012 roku, mieści się na terenie Centrum Handlowego FACTORY (Wrocław Fashion Outlet), czynnego 7 dni w tygodniu, w pobliżu wielu osiedli mieszkaniowych oraz centrów biznesowych.

Marka naszej myjni jest rozpoznawalna. Oferujemy wysokiej jakości usługi pielęgnacji aut. Stała baza klientów to m.in.: osoby prowadzące własną działalność, floty firmowe, osoby indywidualne oraz wypożyczalnie samochodów. Obiekt posiada duży potencjał rozwoju ze względu na powstające w pobliżu osiedla oraz centra biznesowe.

Powierzchnia myjni wynosi 126 m2, składa się z trzech stanowisk myjących, pomieszczenia biurowego przeznaczonego do obsługi klientów, pomieszczenia technicznego i magazynowego. Niestandardowy i funkcjonalny wystrój poczekalni dla klientów ma wielu zwolenników.

Firma zaangażowana jest w sponsoring zespołu rajdowego, drużyny piłkarskiej. Nasz obiekt był planem dla programu nagrywanego przez telewizje MTV oraz telewizję POLSAT.


Myjnia jest w pełni wyposażona. Teren wynajmowany jest na czas określony (do 2022 roku) z możliwością przedłużenia. Wyposażenie: sprzęt myjący, czyszczący, piorący, zagospodarowane i urządzone pomieszczenie dla klientów. Do sprzedaży przewidujemy cały know-how. Biznes gotowy do przejęcia bez żadnych dodatkowych inwestycji.


Oferujemy pełne wsparcie w przejęciu i prowadzeniu myjni. Do przekazania wszystkie umowy, wraz kontaktami handlowymi oraz umowami osób zatrudnionych.


Istnieje możliwość stworzenia sieci ogólnopolskiej.


750 000 PLN
Dane kontaktowe
575 340 102
nie podano
nie podano
Całość
2012
aquamio.pl
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-16