Krzesła Zdrowotne SpinaliS - franczyza z wyłącznością wojewódzką

Wszystkie miasta Wojewódzkie, Polska

Wyłączna dystrybucja krzeseł zdrowotnych SpinaliS w Polsce.

Poszukujemy Partnerów Biznesowych do otwarcia salonów sprzedaży w miastach:
Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Kielce, Poznań, Lublin, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Szczecin, Toruń

Wyłączność na dystrybucję w danym województwie + wyłączność na zamówienie internetowe na wykupionym obszarze.

Medexo Pl Sp. z o.o. jest oficjalnym i ekskluzywnym dystrybutorem zdrowotnych krzeseł SpinaliS w Polsce. Krzesła SpinaliS są innowacyjnym, popularnym produktem od 1999 roku rozprowadzanym w wielu państwach w Europie: Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Republice Czeskiej, Słowacji, Serbii i Słowenii. Od początku działalności producenta sprzedano wiele tysięcy egzemplarzy. Produkt nasz jest efektem badań przeprowadzonych w Słowenii i prawie cała produkcja tam też ma miejsce. Wynalazcą krzesła, właścicielem patentu i firmy produkującej krzesła SpinaliS (HAM D.o.o.) jest Tomaž Ham. Zapraszamy do skorzystania ze świetnie działającego modelu biznesowego który reprezentujemy.

Krzesła zdrowotne SpinaliS są jedynym certyfikowanym środkiem medycznym na rynku, jako że odciążają kręgosłup zapobiegając bólom pleców, karku i głowy. Krzesła te to unikalny, luksusowy produkt, umożliwiający pozostanie w pozycji siedzącej przez długi okres czasu. Jego innowacją (opatentowaną na całym świecie zresztą) jest sprężyna do której przyczepione jest siedzisko krzesła, dzięki czemu porusza się ono wraz z ruchem ciała siedzącej osoby. Ruchoma powierzchnia siedziska krzesła zdrowotnego zamienia pasywne siedzenie na aktywny ruch mięśni w okolicach pleców, bioder i brzucha. Dzięki temu mięśnie są skutecznie wzmacniane w odróżnieniu od wszystkich pozostałych krzeseł ergonomicznych, gdzie mięśnie poprzez bezczynność zanikają.

Wsparcie dla franczyzobiorcy:

Wsparcie logistyczne:

-bezpłatne szkolenia na temat produktu i procesu sprzedaży
know-how
-Sprawny model biznesowy
-Pomoc w sprzedaży

MEDEXO PL przejmuje wszelkie czynności związane z:

-wysyłką towaru
-wystawieniem faktur VAT
-kontaktem z klientami związanym z wysyłką
-procesem reklamacyjnym towaru
-magazynowaniem

Wsparcie w ogólnopolskim marketingowym i reklamie:

-E-marketing
-Reklama w czasopismach
-Bezpłatne opracowania graficzne na potrzeby regionalnego marketingu


30 000 PLN
Dane kontaktowe
602-420-109
biuro@krzesla-zdrowotne.pl
nie podano
nie podano
Nie podano
1999
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-12