Kawiarnia i produkcja Czeski Cieszyn, Spółka zoo

Czeski Cieszyn, Moravskoslezský, Republika Czeska

Sprzedamy lub wynajmiemy lokal produkcyjny z kawiarnią w Czeskim Cieszynie. Zaplecze produkcyjne i część kawiarniana w pełni wyposażone i przygotowane do produkcji i sprzedaży od zaraz.
Działalność prowadzona i zarejestrowana w Republice Czeskiej, firma posiada komplet aktualnie wymaganych dokumentów do prowadzenia działalności na terenie UE, firma wprowadzona do VATu, rejestracja w Urzędzie Skarbowym do EET, pełny HACCAP, akcyza na alkohol opłacona dożywotnio.
Lokal położony w zabytkowej dzielnicy Czeskiego Cieszyna, malowniczym parku Masaryka z widokiem na Wzgórze Zamkowe i Wieżę Piastowską w pobliżu jest kilka szkół, kościół i parking, blisko do rynku w Czeskim Cieszynie, kilka minut od polsko – czeskiego przejścia granicznego. Możliwość ustawienia ogródka letniego przed lokalem.


W skład wyposażenia lokalu wchodzą.
STREFA PRODUKCYJNA:
- Piece piekarnicze z pełnym osprzętem i stelażami
- Witryny i szafy chłodnicze
- Profesjonalne miksery
- Profesjonalne wyposażenie produkcyjne ( blachy, formy, narzędzia cukiernicze, kuchenka gazowa, wagi)
- Profesjonalne meble do produkcji cukierniczej, blaty ze stali nierdzewnej, blat granitowy do pracy z czekoladą i lukrem plastycznym, półki – szafki do przechowywania i magazynowania, zlewy itp.
- wprowadzony system HACCAP
STREFA KAWIARNIANA:
- Drewniany stylowy bar z pełnym wyposażeniem (szkło barowe, pełny serwis do podawania kawy, herbaty, deserów, ciastek, koktajli itd.)
- Stylowa półka do ekspozycji win (w zabudowie)
- Pełny serwis do dekoracji stołów (wazony, serwetniki, bielizna stołowa)
- Profesjonalna witryna cukiernicza firmy IGLO model „Jamajka (1,3 m), wraz z zabudową (strefa pakowania i serwisu)
- lampy, obrazy, część mebli, dekoracje, wyposażenie kącika zabaw dla dzieci, dywany, reklama świetlna i tablice reklamowe na zewnątrz
- Ogródek letni wraz z wyposażeniem (stoły, krzesła, poduszki)
Ponadto w ofercie zapewniamy całą zgromadzoną „logistykę” i „know how” związane z prowadzeniem działalności cukierniczo - kawiarnianej (produkcja i sprzedaż) w Republice Czeskiej i pomoc przy rozpoczęciu działalności przez 1 miesiąc.

Cena – 150 tyś zł - obejmuje logistykę firmy wraz z dokumentacją i wyposażeniem. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu lub zakupu nieruchomości na własność (do uzgodnienia z właścicielkom).

Linki:
https://www.facebook.com/DK.LoveCakes/
http://www.lovecakes.pl/ oraz http://www.lovecakes.cz/
https://www.google.cz/maps/place/D%26K+Love+Cakes+s.r.o./@49.7481433,18.6216862,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x5db81bae79afab60!8m2!3d49.7481433!4d18.6216862


150 000 PLN
Dane kontaktowe
Dorota Madzia
607232834
dk.cake@op.pl
nie podano
nie podano
Całość
2014
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-12