Fabryka Mebli

Smolniki, Warmińsko-mazurskie, Polska

Chcesz bardzo dobrze zainwestować swój kapitał, kup fabrykę znajdującą się w województwie warmińsko – mazurskim, w Smolnikach koło Iławy, mieszczącą się na powierzchni 9 ha z trzech
stron otoczoną lasami, znajdującą się przy linii kolejowej łączącej Warszawa – Gdańsk.

Fabryka zajmuje się produkcją mebli, posiada zamówienia i rynki zbytu w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej, zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno – techniczną oraz około 300
wyspecjalizowanych pracowników produkcyjnych.

Fabryka produkuje meble z drewna litego (dąb, buk, brzoza, olcha europejska i kanadyjska), płyt wiórowych, mdf oraz komórkowych oklejanych okleinami naturalnymi i sztucznymi.
Zabezpieczenie powierzchni mebli w Firmie odbywa się w systemie nowoczesnej technologii nakładania olejów naturalnych i wosków, wodnych lakierów bezbarwnych oraz farb ekologicznych.

Technologiczne procesy produkcyjne są zorganizowane na bardzo wysokim poziomie, co w efekcie końcowym daje dobrą jakość i duże rynki zbytu.
Nowoczesne technologie i wykwalifikowana kadra zapewnia ciągłość sprzedaży na rynkach zagranicznych i krajowym.

Nie zmarnuj szansy, nie zastanawiaj się dzwoń lub pisz pod wskazany adres, lecz uprzednio zapoznaj się z naszą stroną www.dekortmeble.pl
a uwierzysz że dobrze zainwestujesz swój kapitał.


Nieruchomości Fabryki stanowią budynki o powierzchni około 10 000 m2, ogrzewane odpadami poprodukcyjnymi we własnej kotłowni. Ich nadmiar składuje się w postaci brykietów drzewnych.

Firma posiada nowoczesną, własną stację transformatorową o mocy 1000 kW zasilaną dwustronnie. Posiada także własne ujęcie wody w postaci dwóch studni głębinowych, hydroforni oraz sieci wodociągowej i hydrantów.
Posiada utwardzone drogi wewnątrz zakładowe oraz niezabudowane grunty do rozbudowy zakładu.
Teren zakładu ogrodzony jest płotem z siatki metalowej powlekanej, monitorowany jest własnymi rejestratorami kamer z możliwością wglądu poprzez łącze internetowe.

Zakład dysponuje bogatym parkiem maszynowym z nowoczesnymi obrabiarkami sterowanymi numerycznie między innymi:
Weinig Conturex, Biesse Skipper, Morbidelli Author, Homag, Nordson i inne.

Na terenie Fabryki znajdują się:
biura, pomieszczenia socjalne, hale produkcyjne, magazyny, suszarnie, kotłownie w większości wybudowane po 2005 roku.


nie podano
Dane kontaktowe
Zygmunt Dmochewicz
+48603591381
dekort@hot.pl
nie podano
nie podano
Całość
300
1981
www.dekortmeble.pl
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-13