Działający, dochodowy hostel

Gdynia, Pomorskie, Polska

Witam.
Na początku 2015 roku kupiłem kamienicę w centrum Gdyni, przeprowadziłem w niej kapitalny remont, wszystkie instalacje kompletnie nowe, z oryginału zostały tylko ściany nośne i odrestaurowana klatka schodowa. Aktualnie znajduje się tam 6 mieszkań, część z nich wynajmuję długoterminowo, część działa jako hostel. Do tego mamy 3 mieszkania w centrum Gdyni, które wynajmujemy od właścicieli, a sami podnajmujemy krótkoterminowo. zatrudniamy 2 osoby do obsługi całości.


Kamienica w centrum Gdyni, 6 wyposażonych kuchni, 7 łazienek, 13 pokoi. Do tego garaż, duży parking i osobny bar / tv room z kominkiem.
Wszystkie mieszkania kompletnie wyposażone, zapas pościeli i ręczników niezbędny do codziennego funkcjonowania. Całość wyposażenia dla serwowania śniadań.


Sprzedajemy "razem z pracownikami", nabywcy przekazujemy również konta na booking.com z setkami opinii ( w granicach 8-9,2 na 10).


jeśli chodzi o nieruchomość to istnieje możliwość rozbudowy górnego piętra o kolejne 3 pokoje, jeśli chodzi o całość działalności, to posiadając taką bazę bardzo niskim kosztem można rozbudować swoją bazę noclegową o kolejne kilkadziesiąt miejsc w wynajętych od ludzi mieszkaniach.


Jestem technikiem serwisu offshore, z zamiłowania biznesmenem, ale hotelarstwo to kompletnie nie moja bajka.


1 500 000 PLN
350 000
300 000
Całość
2
2015
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-16