Szczegóły oferty

Sprzedam zakład krawiecki i showroom odzieżowy Warszawa BemowoCena: b/d
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: b/d
  • Liczba pracowników: b/d

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest zakład krawiecki z gotową bazą zagranicznych oraz krajowych kontrahentów. Kadra pracownicza ma wieloletnie doświadczenie ( ponad 15 lat ). Zakład specjalizuje się w szyciu odzieży dla marek premium. Produkowana jest odzież dla bardzo wymagających Klientów. W pełni gotowy, rozkręcony oraz dobrze prosperujący biznes. Zakład daje ogromne możliwości produkcyjne zarówno dla osoby, która chciałaby prowadzić przeszycia dla zagranicznych i krajowych firm jak również na własne potrzeby produkcyjne.


Nieruchomości i urządzenia

Oferujemy nowoczesny, w pełni sprawny park maszynowy. Szwalnia posiada wyposażoną krojownię, stanowiska prasowalnicze, a także wykańczalnię.
Firma funkcjonuje w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Cała produkcja z zapleczem socjalnym oraz biurem zajmuje około 200m kw. Szwalnia mieści się w wynajmowanym budynku o bardzo korzystnych warunkach.


Wsparcie posprzedażowe

Oferta zawiera wsparcie w początkowym okresie po przejęciu obiektu.


Możliwości rozwoju

Dodatkowo w budynku istnieje w pełni wyposażony butik odzieżowy o powierzchni 100m kw., który można zaadoptować np. na showroom swojej marki oraz dodatkowe pomieszczenie magazynowe o powierzchni 60m kw.


Powód sprzedaży

b/d

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków