Szczegóły oferty

Sprzedam udziały w typowo włoskiwj restauracji w WadowicachCena: 1 400 000 zł
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Pakiet większościowy
  • Rok założenia: b/d
  • Liczba pracowników: b/d
  • Adres internetowy: Pokaż

Opis oferty

Sprzedam w formie odstępnego dochodową i dobrze prosperującą Restaurację / Pizzerię wyłącznie z kuchnią włoską usytuowaną w Wadowicach, mieście urodzenia Świętego Jana Pawła II.

Lokal posiada strategiczne położenie na rogu Rynku w samym centrum Wadowic w pobliżu Domu Rodzinnego i Muzeum Jana Pawła II. Posiada dwa wejścia, wytworne wnętrze, 6 dużych okien (cały obwód zewnętrzny), możliwość ustawienia 22 stołów, 70-metrów od parkingu oraz 150 - metrów od parkingu autokarowego.

Duży przepływ zorganizowanych grup turystów pochodzących z całego świata, którzy zwiedzają Bazylikę i Muzeum Multimedialne, szacunkowo pow. 500 tys. osób plus tysiące gości indywidualnych, a liczba ta stale wzrasta. Znakomite podejście do oferowanej kuchni oraz wysoka satysfakcja klienta poświadczona również wewnętrznymi analizami. Duża liczba rezerwacji, klientela miejscowa, okoliczna i pochodząca z całej Polski oraz turystyka zorganizowana. Restauracja posiada dobrą opinię wśród klientów, którzy chętnie wracają na przepyszne dania typowo włoskiej kuchni.

Wartość sprzedaży bez żadnego zadłużenia do negocjacji.


Nieruchomości i urządzenia

Lokal w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt do jego profesjonalnego funkcjonowania. Wyposażenie nowe własne i w leasingu, szacunkowa wartość majątku to około 800 tys. pln.
Powierzchnia 190m kw., dodatkowo wewnętrzny dziedziniec do przykrycia 90m kw., ogródek przed wejściem i rynkiem około 30m kw.


Wsparcie posprzedażowe

Oferta zawiera wsparcie po sprzedażowe, szczegóły do ustalenia z nowych właścicielem.


Możliwości rozwoju

Ze względu na rozmiar lokalu i jego położenie, możliwości rozwoju są nieograniczone.


Powód sprzedaży

b/d

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków