Sprzedam studio modelowania sylwetki • Cena: 170 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam studio modelowania sylwetki zlokalizowane w Michałowicach koło Warszawy.
Idealny biznes dla kobiet , chcących prowadzić działalnością beauty. Salon jest w pełni wyposażony w najnowocześniejsze i najskuteczniejsze urządzenia odchudzające i ujędrniające ciało.
Sprzedam w pełni wyposażone studio mieszczące się w willowej, podwarszawskiej okolicy Michałowice-Osiedle ( 20 min od samego centrum Warszawy) z bazą klientek z sąsiedniego Komorowa, Pruszkowa , Ursusa, Raszyna i Warszawy.
Lokal o powierzchni 140m ( z bardzo atrakcyjnym czynszem ! ) znajduje się w kameralnym domu z pięknym ogrodem.
Parter :
recepcja, szatnia , pomieszczenie gospodarcze, toaleta z prysznicem, sala ćwiczeń ( BodyShape, Infrashape Horizontal , 2x Roll Shape) z wyjściem na taras do ogrodu.
Piętro :
3 x gabinety zabiegowe plus pokój kąpielowy z wanną i toaletą (Pressoterapia Slim Active Infrared , Kapsula Active Spa Infrared oraz pokój masaży)

Salon nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Możliwość rozszerzenia działalności o kosmetologie estetyczna ( zgoda sanepidu )

Cena 170000 ( do lekkiej negocjacji ) wystawiam fakturę VAT.Nieruchomości i urządzenia

Wartość samych urządzeń to ok 170 000 zł.
- Body Shape - bieżnia w podciśnieniu, podczerwieni, koloroterapia, aromaterapia ( intensywne wyszczuplanie sylwetki )
- Infrashape Horizontal - rower horyzontalny w podczerwieni, podciśnieniu, aromaterapia, koloroterapia ( intensywne wyszczuplanie i modelowanie mięśni brzucha, nóg i pośladków)
2 x Roll Shape - rolmasażer , drewniane rolki, lampy kolagenowe, poczerwień ( bardzo intensywny masaż drenujący całego ciała, niezastąpiony w walce z cellulitem), wiotką skórą, detoksykacja organizmu)
- Active Slim Infrared - pressoterapia z podczerwienią, wspaniały relaks i intensywny drenaż ciała, detoksykacja ,redukcja cellulitu, niezstąpiony w walce z obrzękami nóg,
- Active Spa Infrared - Kapsuła Spa z lampami kolagenowymi, sauna Infrared, aromaterapią i koloroterapią ( przyspiesza metabolizm, ujędrnia skórę skracając włókna kolagenowe, rozjaśnia przebarwienia i rozstępy, oczyszcza organizm z toksyn ) 30 min sesja to spalone nawet 5000 kalorii.
- Elektrostymulacja - wzmocnienie i odbudowa mięśni , pięknie rzeźbi mięśnie brzucha 30 min sesji to ok 600 zwykłych "brzuszków", program antycellulitowy.

Cena obejmuje :
- odstąpienie lokalu wyremontowanego pod potrzeby studia, baner, podświetlany duży kaseton
- branding, bazę klientów , fanpage na Facebooku, materiały promocyjne , projekty graficzne ( logo, ulotki, zdjęcia), karty klienta
- kontakty z markami kosmetycznymi
Wsparcie posprzedażowe

Nowy wlaściciel zostanie w pełni przeszkolony z procedur zabiegowych, obsługi urządzeń jak i prowadzenia salonu.


Powód sprzedaży

zmiana sytuacji rodzinnej.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków