Sprzedam sklep z zabawkami działający w sieci franczyzowej Toy Planet • Cena: 149 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep z markowymi zabawkami należący do sieci Toy Planet w Centrum Handlowym Galeria Słoneczna w Radomiu. Łączna powierzchnia sklepu wynosi 94 m2.

Sklep prosperuje od ponad 2 lat osiągając dobre wyniki finansowe, z miesiąca na miesiąc powiększając grono wiernych klientów. Osobom zainteresowanym ofertą zostaną udostępnione dane dotyczące obrotów za poprzednie lata i inne dokumenty finansowe.

Dzięki dobrej lokalizacji w samej Galerii Słonecznej oraz z ciągłym wzrostem odwiedzalności Galerii sklep cały czas posiada duży potencjał wzrostu obrotów, a co za tym idzie dochodowości sklepu.

Sklep jest odwiedzany zarówno przez mieszkańców Radomia, okolic miasta jak i osoby będące przejazdem w Radomiu. Bardzo duża liczba odwiedzających Centrum Handlowe rodzin z dziećmi, naszych głównych klientów.
Licząca kilkaset osób baza stałych klientów sklepu.

W sklepie zatrudnione są 3 wykwalifikowane pracowniczki, które przeszły szkolenia sprzedażowe. Personel potrafi doradzić klientom w doborze zabawki i pracuje na wskaźnikach sprzedażowych.


Asortyment sprzedawany w sklepie to zabawki znanych marek, min.: Lego, Mattel, Hasbro, Playmobil, Chicco, Hape, Siku, Cobi, Carrera, Bruder, Trefl i wiele innych.

Sklep jest doskonałym źródłem stałego miesięcznego dochodu, nie wymaga dużych nakładów czasu, jest to przyjemny, łatwy w prowadzeniu biznes.

Sklep ma bardzo dobrą opinię wśród partnerów biznesowych: handlowców- zawsze terminowo płacone faktury oraz właścicieli sieci Toy Planet- bardzo dobrze zarządzany i dobrze prosperujący.

Zapraszam do odwiedzenia sklepu i na fb, gdzie można zobaczyć więcej zdjęć i przejrzeć historię działalności sklepu.
Możliwości rozwoju:
Zdaniem ekspertów, rynek branży dziecięcej w Polsce w najbliższych latach będzie się coraz bardziej dynamicznie rozwijał. Sprzyja temu wzrost gospodarczy, bogacenie się społeczeństwa i zwiększenie świadomości rodziców w kwestii wpływu zabawek na rozwój dzieci oraz program 500+.
Od stycznia 2017r. właścicielem i franczyzodawcą marki Toy Planet została firma "Wojtex" właściciel wielu wiodących marek na polskim rynku m.in: BIESIADOWO, CRAZY PIRAMID PIZZA, RYBKODAJNIA, WESTERN CHICKEN, COFFEELOFFEE, MANGATTO, WESTERN TORTILLA, ZIPPED SHOES. Nowy inwestor zaplanował już dużą ekspansje i rozbudowę sieci poprzez znacznie powiększenie liczy sklepów Toy Planet na polskim rynku, wzmocnienie rozpoznawalności marki przez duże kampanie reklamowe we wszystkich mediach, co zwiastuje wręcz skokowy wzrost zainteresowania klientów ofertą sklepów Toy Planet.


Nieruchomości i urządzenia

Cena obejmuje całe wyposażenie sklepu (meble, monitoring, komputerowy system sprzedaży), nakłady poniesione na adaptację lokalu, uruchomienie oraz stan magazynowy. Aktualna wartość towaru ok 80 tys zł + VAT. Towar zostanie wyceniony wg cen zakupu po sporządzeniu spisu z natury w momencie sprzedaży. Cena sprzedaży sklepu to cena netto!!!


Wsparcie posprzedażowe

Sklep jest wspierany przez franczyzodawcę, który umożliwia zamawianie towaru w korzystnych cenach oraz zapewnia wsparcie marketingowe i szkoleniowe.


Powód sprzedaży

Restrukturyzacja spółki.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków