Sprzedam sklep stacjonarny i internetowy z obuwiem dziecięcym - Ząbki Warszawa • Cena: 95 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż sklep stacjonarny i internetowy z markowym obuwiem dziecięcym. Zlokalizowany jest na parterze budynku tuż przy stacji PKP Ząbki. Sprzedaż obejmuje także dobrze prosperujące konto na Allegro.

Sklep funkcjonuje w Ząbkach pod Warszawą, miejscowość jest zamieszkiwana przez ponad 60000 osób w tym bardzo dużo z małymi dziećmi co zwiększa liczbę potencjalnych klientów. Sklep zyskał już stałych klientów obroty nieustannie rosną a funkcjonuje jedynie od 2 lat. Posiadamy w swojej ofercie buty firm Emel, Mrugała, Ren But, Bartuś, Zarro, Attipas, Befado, Demar, Viggami, Mazurek i wiele innych.

Zaletą zakupu sklepu jest między innymi obecność najpopularniejszych marek Emel i Mrugała, które zyskały największa popularność a ich pozyskanie jest bardzo trudne ze względu na młodą działalność. Sklep jest rozpoznawalny w okolicy, klienci z okolicznych miejscowości przyjeżdżają na zakupy, coraz bardziej powiększa się grono stałych odbiorców. Mamy zakontraktowane dostawy topowych produktów na rok w przód. Posiadamy mocno rozreklamowany funpage na Facebooku oraz konto na Allegro generujące duże obroty. Współpracujemy z gabinetem fizjoterapeutów, którzy nieodpłatnie wykonują u nas badania dla dzieci pod kątem wad postawy i wykonują wkładki ortopedyczne. Jest to dodatkowa promocja w okolicy i dodatkowa sprzedaż w dniach badań.

Sklep cały czas funkcjonuje bez żadnych przerw.

Cena stanowi kwotę netto i zawiera wartość towaru na stanie, wyposażenie, cesje sklepu internetowego. Może ona ulec zmianie ze względu na dynamikę stanów magazynowych. Preferowany kontakt telefoniczny w sprawie transakcji i większej ilości informacji.


Nieruchomości i urządzenia

Przedmiotem transakcji jest:
- sprzedaż całego stanu magazynowego oraz wyposażenia sklepu,
- ekspozycja, regały, regały magazynowe, alarm, monitoring kamer, komputer, drukarka itp.,
-serwis/sklep internetowy z atrakcyjną domeną,
- profil funpage na Facebooku - prawie 800 osób aktywnie obserwujących,
- odstąpienie najmu lokalu w którym znajduje się sklep - około 40m kw. z zapleczem i łazienką w ogrzewanym budynku z niskimi opłatami za najem i eksploatację.

W budynku jest jeszcze sklep z ubraniami, nauka jazdy i gabinet popularnego lekarza pediatry.


Wsparcie posprzedażowe

Kontakty z dostawcami, warunki handlowe, kontraktacje, wdrożenie w branżę i sprawy sklepu.


Powód sprzedaży

Inwestycja w inną posiadaną działalność.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków