Profesjonalna marka deserów Bubble Waffle w Bydgoszczy i Toruniu • Cena: 120 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników: 25
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest firma serwująca Bubble Waffle funkcjonująca w lokalu o powierzchni 80m kw. na Starówce w Toruniu oraz Bubble Waffle Bydgoszcz funkcjonująca jako ogródek letni z zapleczem gastronomicznym (50m kw.) w Bydgoszczy. Obie mają duży oddźwięk w mediach społecznościowych ( odpowiednio 9 000 i 3500 polubień na facebooku) i znane są z oryginalnych deserów, pysznych gofrów bąbelkowych, herbatek bubble tea , biszkoptowych rybek Taiyaki, owoców w czekoladzie, soków z pomarańczy w pomarańczy itp. Marki można kupić w pakiecie albo osobno. Branding i logo w cenie sprzedaży.
Możliwości rozwoju:
Produkt bubble waffle i bubble tea jest produktem cieszącym się sporą sympatią wśród klientów. Jest to produkt stosunkowo świeży ale zyskujący stałą rzeszę klientów. Dodatkowo marka Bubble Waffle jest kojarzona jako profesjonalna sieć i jest zdecydowanie najsłynniejszą tego typu w woj. kujawsko- pomorskim. Lokal przygotowany jest pod franczyzę do rozwoju w innych miastach i regionach Polski.


Nieruchomości i urządzenia

W zakres sprzedaży wchodzi odstąpienie wynajmu lokalu na Starówce w Toruniu (80m kw.) oraz sprzedaż drewnianego ogródka letniego z zapleczem gastronomicznym ( 50m kw.) z całością jego urządzenia przez architekta wnętrz ( projekt ściągany z Hong Kongu, unikalny wystrój chwalony przez klientów). Ogródek letni składa się z 4 złożonych ze sobą części, co pozwala na przewóz i ustawienie go w dowolnym miejscu. W cenie sprzedaży znajduje się system gastronomiczny POS z bonownikiem, wszystkie potrzebne urządzenia AGD ( lodówki, zamrażarki, gofrownice 10 sztuk) oraz wszystkie akcesoria, naczynia, specjalne rożki kartonikowe z logo, asortyment- wszystko bez czego lokal nie funkcjonuje.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy sprzedaż całego know-how w wypiekaniu najlepszych gofrów i robienia oryginalnej bubble tea, adresy dostawców wszelkich produktów, zaufany serwis maszyn. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie i chętnie podzielimy się z nowym właścicielem zdobytą wiedzą.


Powód sprzedaży

Sprzedajemy, gdyż wyprowadzamy się do USA na kontrakt.
W miejsce włożyliśmy dużo czasu i serca, dlatego nie była to dla nas łatwa decyzja, niemniej jednak, została już podjęta. Chętnych na więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków