Nailbar w Warszawie • Cena: 195 000 zł
 • Przychody: 900 000 zł
 • Dochody: 195 000 zł
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników: 10
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpię świetnie prosperujący biznes zlokalizowany w jednej z największych galerii handlowych w Warszawie. Znana marka, prestiżowa lokalizacja oraz doskonałe produkty stanowią idealne połączenie biznesowe, co ma bezpośrednie przełożenie na wynikach firmy. Wszystkie dane finansowe podane powyżej mogę udokumentować na podstawie zestawień finansowych przygotowanych przez renomowaną firmę księgową TaxCare.

Jako nieliczni na rynku w branży usług manicure nie odczuwamy „sezonowości”, gdyż obsługujemy od 1.000 do 1.200 klientów bez względu na porę roku. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów – nasz punkt jest czynny w każdą niedzielę, nawet w te objęte zakazem handlu (posiadamy zezwolenie PIP).

10 utalentowanych manikiurzystek tworzy stabilny i zgrany zespół, który nie boi się wyzwań. Dziewczyny kochają swoją pracę, przez co klienci zawsze chętnie do nas wracają.

Możliwości rozwoju:
Nailbar ma ogromny potencjał jeśli chodzi o wzrost przychodów ze względu na stale rosnącą liczbę klientów centrum handlowego, w tym osób z zagranicy.


Nieruchomości i urządzenia

Nailbar posiada:
- 5 stanowisk manicure,
- rozwiniętą bazę stałych klientów,
- fanpage na FB,
- wypozycjonowaną stronę WWW,
- zgody sanepid (wprowadzone procedury sanitarno-higieniczne),
- wypracowane przez lata standardy obsługi, procedury, know-how funkcjonowania,
- nazwa oraz logo wraz ze wszystkimi materiałami marketingowymi,
- najwyższej jakości autoklaw (aktualne testy biologiczne do wglądu),
- w pełni wyposażone stanowiska pracy,
- szeroka gama produktów pielęgnacyjnych,
- najnowsze kolekcje lakierów zwykłych oraz hybrydowych (ok. 300 kolorów).


Wsparcie posprzedażowe

W początkowym okresie jestem do dyspozycji, jeśli chodzi o przekazanie know-how oraz wszelkich aspektów związanych z działalnością punktu. Jest to doskonała propozycja dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z prowadzeniem własnego biznesu.


Powód sprzedaży

Mam ogromny sentyment do tego miejsca i włożyłam mnóstwo pracy, by był to najlepszy nailbar w Polsce, i tak też się stało. Niestety nie jestem aktualnie w stanie poświęcić mu odpowiednio dużo czasu ze względu na coraz większe zaangażowanie w inny projekt biznesowy (w tym liczne wyjazdy zagranicę). Sprzedam nailbar w dobre ręce osobie, która będzie chciała go dalej rozwijać i promować.

Zachęcam do kontaktu, jest to najlepszy moment na przejęcie takiego biznesu mając na uwadze początek wysokiego sezonu w branży.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków