Sprzedam markę kosmetyczną - akcesoria do paznokci • Cena: 20 000 zł
 • Przychody: 100 000 zł
 • Dochody: 80 000 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż marka profesjonalnych akcesoriów do stylizacji paznokci założona w 2016r. Firma zajmuje się sprzedażą akcesoriów do stylizacji paznokci.

Cena zawiera wiele podzespołów reklamowych już rozwiniętych przez okres 2 lat na rynku. Marka daje możliwość sprzedaży całej gamy produktów pod logiem swojej nowo zakupionej marki.

Ponadto dostajesz dostęp do naszej zaprzyjaźnionej hurtowni, która jest niezastąpiona w dostawie towaru.
Sklep online z rozwiniętym menu, spozycjonowany pod nazwę marki, dobre i intuicyjne zarządzanie sprzyja dokonywanym zamówieniom z bogatą opcją informacyjną klienta.
Sklep online (aplikacja) ma bardzo efektywny design, intuicyjny i dopasowany do urządzeń mobilnych. Zakupu dokonuje się tak łatwo jak łatwo administruje się nim.

Kupując rozbudowaną Markę ponad dwa lata na rynku otrzymujesz możliwość nauki stylizacji paznokci w dowolnych wariantach, zależy to tylko od wynajętych instruktorów stylizacji paznokci. Na kursach jest możliwość dodatkowego zarobku a przy okazji jest to doskonała forma reklamy i sprzedaży produktów wraz z pokazaniem przyszłym stylistką paznokci jak na nich dobrze pracować.
Tworząc grypy kursantek budujesz tym samy odbiorców.
Konto Allegro z dopisaną marką do bazy marek powoduje że ponad 34 aukcje dopasowane są do sprzedaży. Linki do aukcji odsyłają w doskonały sposób twoich klientów więc na pewno wiedzą co i za ile kupują.
Możliwość edycji różnych parametrów jest bardzo prosta i intuicyjna.
Opcja reklamowa oraz sprzedażowa na platformie facebook będzie ci sprzyjać ponieważ nasze odbiorczynie właśnie znają Nas z grup, postów i bardzo lubią lajkować nowe informacje produktowe pojawiające się w postach.
Masz możliwość udostępniania na wielu grupach w całej Polsce swoich produktów, pokazując ich zastosowanie i skuteczność.
Kolejny fanpage stworzony do reklamy i sprzedaży oraz zachęcania stałych odbiorczyń akcesoriów stylizacji paznokci.
Masz szerokie pole do popisu gdzie na pewno odnajdziesz się zwiększając zainteresowanie a tym samym sprzedaż swoich produktów.

Możliwości rozwoju:
Możliwości rozwoju są ogromne. Do większej rozpoznawalności marki przyczyniłaby się reklama w internecie lub telewizji. Marka ma duże szanse na zostanie jedną z wiodących w tej dziedzinie.


Nieruchomości i urządzenia

Sprzedaż obejmuje:
- serwer,
- strony www, dwóch sklepów online - jednego w aplikacji,
- serwis ogłoszeń stylizacji paznokci,
- konta allego z rozpisanymi aukcjami,
- dwoma grupami fanpage na facebooku, instagram, google +.
Dodatkowo cała grafika, poczta i pomoc kilku dniowa w zakresie ogarnięcia całego sytemu sprzedażowego.
W całość wchodzi reszta towaru czyli cztery duże zestawy żeli 50ml o wartości rynkowej ok: 10.000zł.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Sprzedaż została podyktowana sprawami rodzinnymi, ponadto jest to idealna firma dla Kobiety która działa w takiej branży lub chce prowadzić własna działalność. Aktualnym Właścicielem jest Mężczyzna.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków