Sprzedam lokal gastronomiczny ze zdrową żywnością i jedzeniem FIT oraz cateringiem FIT w Warszawie • Cena:
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam /ewentualnie odstąpię (wraz z logo, kartą menu, stroną internetową, wyposażeniem, bazą klientów) działający i w pełni wyposażony lokal gastronomiczny ze zdrową żywnością/ jedzeniem FIT/ cateringiem FIT na Mokotowie.
Nowocześnie urządzony, doskonale wyposażony, ze świetną stroną internetową, z aktywnym fanpage na Facebooku (2500 fanów), z dopracowanym zbilansowanym menu, powstałym we współpracy z profesjonalnymi dietetykami, z oddzielną bazą klientów lokalu oraz oddzielną bazą klientów na catering FIT. Aktywnie współpracujący z portalami sprzedażowymi (pyszne.pl, pizzaportal ). Bardzo wysoko oceniany przez klientów!(Ocena 4.5/5 na portalach sprzedażowych) Dotychczas promowany przez znane osoby ze świata muzyki i sportu. Lokal obsługuje zamówienia na lunche na wynos, gości na miejscu, dostarcza FIT catering. Lokal znajduje w sąsiedztwie dużego kompleksu biur na warszawskim Mokotowie, potocznie zwanego „mordorem”.
Powierzchnia:70 m2; miejsc siedzących: 25; niski czynsz najmu tylko 4500 zł
Lokal nie wymaga remontu ani żadnego wkładu finansowego, posiada wszystkie odbiory. Ogłoszenie bez pośredników. Biznes sprzedawany z powodów osobistych/ zmiany kraju zamieszkania.

Możliwości rozwoju:
Możliwości rozwoju są ogromne. W Warszawie jest bardzo duże zapotrzebowanie na tego typu jedzenie, jest cała masa cateringów dietetycznych, ale prawie nie ma firm które obsługują FIT lunche na miejscu i na wynos.


Nieruchomości i urządzenia

Wyposażenie kuchni:
kuchenka indukcyjna, piec konwekcyjno-parowy, ruszt, blender barmański Hamilton Beach, thermomix, okap, grill kontaktowy, szafa mroźna, szafa chłodnicza, elektryczna wyciskarka do cytrusów, waga kuchenna elektryczna, blender ręczny, blaty chłodnicze, zastawa kuchenna, inne drobne urządzenia i sprzęty kuchenne
Wyposażenie lokalu:
- system monitoringu (4 kamery)
- iternet wi-fi
- telefon stacjonarny
- telewizor podwieszony
- system POS
- lokal chroniony (Solid Security)


Wsparcie posprzedażowe

Jesteśmy gotowi udzielić wszelkich rad i wskazówek na bazie unikalnej wiedzy jaką zdobyliśmy w trakcie naszej działalności. Udostępnienie sieci kontaktów do negocjacji.


Powód sprzedaży

Biznes sprzedawany z powodów osobistych-przeprowadzki.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków