Szczegóły oferty

Sprzedam kawiarnię znanej sieci Gorąco Polecam NowakowskiCena: 115 000 zł
  • Przychody: 650 000 zł
  • Dochody: 80 000 zł
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: 2014
  • Liczba pracowników: 4
  • Adres internetowy: Ukryty

Opis oferty

Do przejęcia kawiarnio-piekarnia znanej sieci Gorąco Polecam Nowakowski (około 30 lokali w Warszawie) . Mokotów biurowy okolice ul. Postępu. Kawiarnia znajduje się na parterze eleganckiego i nowego biurowca, lokal 85 m2, działa od października 2014 r. Umowa najmu na 5 lat, a kawiarnia działa od września 2014 r. Przejecie na zasadzie umowy trójstronnej z moim Franczyzodawcą i nowa osoba zostaje Franczyzobiorcą. Obroty około 700 tys, rocznie.
Cena składa się z : 35 tys. brutto - kaucja dla wynajmującego, 40 tys. zł +23 % VAT za wyposażenie i koszty akcji marketingowych, około 10 tys. zł za towar (ale nie koniecznie bo mogę ten towar zabrać na swoja druga kawiarnię) , około 40 tys. zł za remont lokalu (jeszcze nie rozliczone z Wynajmującym który wykańczał lokal). Razem około 115 tys. zł za gotowy biznes.
Sprzedaję z powodów osobistych.
Szczegóły przedstawię osobiście na spotkaniu.


Nieruchomości i urządzenia

b/d


Wsparcie posprzedażowe

Oczywiście zostaje cała załoga.


Możliwości rozwoju

Cateringi kanapek w biurowcach.


Powód sprzedaży

Za dużo na siebie wzięłam i nie daje rady. Mam trójkę dzieci, dwie kawiarnie i biuro rachunkowe. Ponadto w grudniu mój synek zapadł na autyzm i dwa dni w tygodniu jeżdżę z nim na dodatkowe zajęcia i biznes jest niedopilnowany.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków