Internetowy sklep B2C / B2B – 915 tyś obrót za ostatni rok • Cena: 120 000 zł
 • Przychody: 1 000 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2009
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam sklep internetowy o ugruntowanej pozycji z całą bazą klientów – ponad 9700 zarejestrowanych kont. Funkcjonuje od 2009 roku, klienci to zarówno firmy jak i osoby prywatne, nie tylko z Polski ale i z całej Europy, więc jest to też doskonała baza do dalszego rozwoju marki lub nowego produktu.

Obsługa sklepu jest bardzo prosta, bez problemu może go nadzorować jedna osoba. System połączony jest z programem handlowym oraz obsługą firmy kurierskiej co zapewnia szybkość i prostotę realizacji zamówień. Sklep można obsługiwać z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy laptop z dostępem do Internetu.

Sklep jest w pełni responsywny, jego wygląd dostosowuje się do wielkości ekranu. Posiada on również automatyczne tłumaczenie na kilka języków np.: angielski, niemiecki, rosyjski itp.

W sklepie jest podział produktów na marki, kategorie, kody produktów, warianty, pasujące modele pojazdów oraz produkty powiązane. Dodatkowo posiada blog oraz panel wyświetlający aktualne promocje, którymi można zarządzać automatycznie przez powiązany system sprzedażowy.

Wirtualny magazyn sklepowy jest połączony z dostawcami przez co zawsze wyświetla aktualny stan i czas realizacji zamówienia.
W związku z czym koszty miesięczne prowadzenia sklepu są praktycznie żadne.

Poza dobrze rozwiniętym sklepem mamy inne otwarte kanały dystrybucyjne takie jak fanpage na Facebook’u, jest tam około 40 tyś aktywnych obserwujących.
Możliwości rozwoju:
Istnieje również możliwość zwiększenia przychodów i grona klientów poprzez inwestycję w marketing internetowy – pozycjonowanie w Google, Facebook Ads.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniamy pomoc po zakupową, przekazujemy całe know-how.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków