Sprzedam hotel dwugwiazdkowy w Warszawie przy lotnisku • Cena: 1 650 000 zł
 • Przychody: 200 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2011
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest dobrze prosperujący obiekt noclegowy z 6 niezależnymi pokojami z prywatnymi łazienkami, zapleczem do prania i suszenia oraz niezależnym 90 metrowym mieszkaniem właścicieli. Istnieje możliwość poprowadzenia obiektu w takim kształcie jak do tej pory lub rozbudowy. Posiadamy aktualną dezycję dot. warunków rozbudowy istniejącego obiektu pozwalającą na stworzenie nawet do 18 pokoi hotelowych w standardzie **; jak również i projekt tej rozbudowy.

Obiekt położony jest w dzielnicy Warszawa Włochy w bliskiej odległości od lotniska im. F. Chopina.
(panuje tu jednak cisza, ze względu na optymalne położenie względem pasa startowego). Jest on również położony 600 metrów od zjazdu z Południowej Obwodnicy Warszawy, 400 metrów od Al. Krakowskiej jednej z głównych arterii Warszawy oraz w okolicy Biznesowego Parku Okęcie - gdzie znajduje się wiele siedzib firm, magazynów i centr szkoleniowych.

Klientami naszego obiektu są turyści podróżujący z lotniska F. Chopina w Warszawie, oraz klienci biznesowi stanowiący ok 80% wszystkich klientów. Obłożenie sięga średnio 75-80%.

Możemy poszczycić się rzeszą powracających klientów, a także poleceń od klientów zadowolonych z naszych usług. Jesteśmy obecni na serwisach rezerwacyjnych, na których cieszymy się dobrymi opiniami gości. Obiekt został zaadaptowany do celów noclegowych 5 lat temu, więc jego wnętrza nie wymagają dodatkowych nakładów finansowych.

Obiekt składa się z dwóch domów jednorodzinnych - jeden z nich 244 m2 drugi 80m2 na działce wielkości 780m2.
W większym budynku pokoje hotelowe znajdują się na pierwszym piętrze, na które wejście jest klatką schodową, na parterze znajduje się natomiast 90 metrowe niezależne nowocześnie urządzone mieszkanie z wyjściem na taras, gotowe do zamieszkania, wynajmu lub adaptacji na kolejne pokoje. Drugi budynek parterowy jest podzielony na dwa mieszkania z wejściem z ogrodu.
Jedna część jest aktualnie wynajmowana jako dwupokojowy apartament rodzinny mieszczący do 6 osób dorosłych, z prywatną łazienką. Druga natomiast służy jako magazyn, suszarnia. Jest możliwość adaptacji obu części na pokoje, a także rozbudowy istniejącego budynku o kolejne piętro.
W obu budynkach są piece gazowe dla ciepłej wody i C.O., prąd i woda miejska.
Każdy z budynków aktualnie posiada szambo, jednak w 2016 planowane jest rozpoczęcie budowy sieci kanalizacji, zatwierdzony został już plan budowy, a także odbyły się konsultacje dotyczące miejsca włączenia do sieci. Do sprawdzenia w gminie Warszawa Włochy. Po zakończonej inwestycji planowana jest modernizacja ulicy Odblask i Zbiorowej.

Budynki okala urządzony profesjonalnie ogród, z pięknym trawnikiem z siatką na kreta, automatycznym systemem nawodnieniowym, nasadzeniami i podświetleniami. Podjazd wyłożony jest kostką granitową - aktualnie wydzielone są na niej 3 miejsca parkingowe. Wokół istniej możliwość bezpłatnego parkowania.

Możliwości rozwoju:
Możliwość rozbudowy na większy hotel. Aktualne warunki rozbudowy i projekt na 18 pokoi wraz z sala konferencyjną.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

TAK


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków