Sprzedam firmę w branży wyposażenia biur w materiały eksploatacyjne • Cena: 1 999 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1991
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam firmę, działającą i przynoszącą zyski.

Sprzedaję z powodu stanu zdrowia i co za tym idzie chęci zaprzestania działalności gospodarczej.

Nasza firma, działająca od 1991 roku zajmuje się sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych, urządzeń biurowych oraz świadczonym na rzecz firm biuroserwisem czyli zaopatrywaniem firm z artykuły biurowe i materiały eksploatacyjne. W działalności biuro serwisowej posługujemy się katalogiem artykułów biurowych wraz z cennikiem, za pomocą którego nasi klienci mogą w łatwy sposób składać zamówienia lub przeprowadzać kalkulację zakupów.

Sprzedaż, oprócz działalności biuroserwisowej prowadzimy w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ul. Puławskiej 36 oraz w sklepie internetowym pod adresem naszej firmy.

Na cenę za sprzedaż firmy składają się następujące składniki:

1. Nieruchomość o wartości około 1 600 000,00zł (mamy takie oferty na jej zakup) będąca lokalem sklepowym o powierzchni 57 m2, z czego 42 m2 stanowią czystą powierzchnię handlową a 15 m2 to antresola z zapleczem kuchenno-łazienkowym oraz biurowo-magazynowym.

2. Kwota odstępnego w wysokości 399 000,00 zł na którą składa się towar w sklepie stacjonarnym, wyposażenie oraz reklama zewnętrzna sklepu stacjonarnego.dobrze pozycjonowany sklep internetowy, w którym oprócz sprzedawanych materiałów eksploatacyjnych można natychmiast włączyć (jest przygotowana integracja z dostawcami) sprzedaż pełnego asortymentu komputerowego, asortymentu AGD oraz asortymentu biurowego oraz wartość niematerialna moich kontaktów i doświadczenia handlowego.

Po zakupie firmy, nowy nabywca natychmiast i bez dodatkowych nakładów może zacząć generować swoje zyski.

Po sprzedaży oferuję swoją pomoc przy wdrożeniu w specyfikę działania firmy oraz przejęcia wszelkich kontaktów z dostawcami i odbiorcami, oraz pomoc przy bieżącym administrowaniu firmą na co dzień. Czas trwania tego typu pomocy ma być związany z zatrudnieniem mnie na warunkach i przez okres podlegający uzgodnieniu z nabywcą. Firma obecnie wypracowuje zysk ale jest on niewspółmiernie mały do tego, który można w bieżącej sytuacji firmy uzyskać. Przyczyną tego stanu rzeczy jest niedostatecznie aktywne zarządzanie firmą, które, jak wspominałem, ze względu na mój stan zdrowia nie może być lepsze.

Przy aktywniejszym zarządzaniu firmą, nawet bez inwestycji, tylko po wykorzystaniu możliwości, które są w firmie, ale w tej chwili uśpione, można spodziewać się zysku na bardzo interesującym poziomie.

Zapraszam Państwa do rozmów na temat sprzedaży firmy.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków