Szczegóły oferty

Sprzedam firmę prowadzącą nowoczesną formę rozrywki - VRCena: 77 000 zł
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: 2017
  • Liczba pracowników: b/d
  • Adres internetowy: b/d

Opis oferty

Sprzedam zorganizowaną część przedsiębiorstwa (osoba fizyczna) w branży rozrywkowej – studio wirtualnej rzeczywistości będące na etapie rozwoju. Studio funkcjonuje od lutego 2018r. w centrum handlowym z dobrym dostępem i parkingiem. W studio po założeniu specjalnych gogli oraz słuchawek odcinamy dwa najważniejsze zmysły poznawcze świata zewnętrznego, stając w samym centrum wydarzeń wirtualnego świata, z możliwością interakcji czyli oddziaływania przez użytkownika na ich bieg. Studio na 40m2 powierzchni wyposażone jest w dwa stanowiska z możliwością poruszania się w określonym obszarze oraz jedno stanowisko symulatora jazdy samochodem. Warunki umowy najmu do uzgodnienia z Wynajmującym – możliwość przedłużenia umowy najmu, która kończy się 03.11.2018r.


Nieruchomości i urządzenia

Cena zawiera:
- kompletne wyposażenie sprzętowe z najwyższej klasy dwoma zestawami komputerowymi zbudowanymi na bazie podzespołów: procesor Intel Core I7, 4,2GHz; pamięć Corsair Vengeance 32GB; dysk SSD Samsung 500GB, grafika Asus GeForce GTX 1080Ti 11GB, płyta główna Asus ROG (wraz z oprogramowaniem Windows 10 i ochroną antywirusową), zasilacz UPS 1200VA, gogle HTC Vive z 2 kontrolerami oraz 2 bazami, gogle Oculus Rift z 2 kontrolerami oraz 3 czujnikami ruchu, dwa telewizory LED 32” (Philips i Samsung), fotel gamingowy Playset z kierownicą i pedałami Logitech Driving Force G29, 5 listew oświetleniowych LED, komplet trawersów duosytem szybkozłączka D-250 o wymiarach 3x4m i wysokości 2,5m, fotel gamingowy Evolve Pro, biurko, dwa składane krzesła, dwa stoliki.
- kompletne wyposażenie programowe z aplikacjami na kontach: Steam, Vive oraz Oculus (ca 70 aplikacji)
- materiały reklamowe (trzy rollupy 100x200cm, reklama wisząca - logo podświetlane LED, dwie reklamy materiałowe w witrynie, ulotki i plakaty, vouchery)
- stronę internetową oraz stronę Facebook, skrzynki e-mail, domenę, nr telefonu oraz Internet (Orange)


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie w okresie pierwszego miesiąca działalności.


Możliwości rozwoju

b/d


Powód sprzedaży

b/d

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków