Sprzedam firmę VR - nowoczesna forma rozrywki • Cena: 77 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam zorganizowaną część przedsiębiorstwa (osoba fizyczna) w branży rozrywkowej – studio wirtualnej rzeczywistości będące na etapie rozwoju. Studio funkcjonuje od lutego 2018r. w centrum handlowym z dobrym dostępem i parkingiem. W studio po założeniu specjalnych gogli oraz słuchawek odcinamy dwa najważniejsze zmysły poznawcze świata zewnętrznego, stając w samym centrum wydarzeń wirtualnego świata, z możliwością interakcji czyli oddziaływania przez użytkownika na ich bieg. Studio na 40m2 powierzchni wyposażone jest w dwa stanowiska z możliwością poruszania się w określonym obszarze oraz jedno stanowisko symulatora jazdy samochodem. Warunki umowy najmu do uzgodnienia z Wynajmującym – możliwość przedłużenia umowy najmu, która kończy się 03.11.2018r.


Nieruchomości i urządzenia

Cena zawiera:
- kompletne wyposażenie sprzętowe z najwyższej klasy dwoma zestawami komputerowymi zbudowanymi na bazie podzespołów: procesor Intel Core I7, 4,2GHz; pamięć Corsair Vengeance 32GB; dysk SSD Samsung 500GB, grafika Asus GeForce GTX 1080Ti 11GB, płyta główna Asus ROG (wraz z oprogramowaniem Windows 10 i ochroną antywirusową), zasilacz UPS 1200VA, gogle HTC Vive z 2 kontrolerami oraz 2 bazami, gogle Oculus Rift z 2 kontrolerami oraz 3 czujnikami ruchu, dwa telewizory LED 32” (Philips i Samsung), fotel gamingowy Playset z kierownicą i pedałami Logitech Driving Force G29, 5 listew oświetleniowych LED, komplet trawersów duosytem szybkozłączka D-250 o wymiarach 3x4m i wysokości 2,5m, fotel gamingowy Evolve Pro, biurko, dwa składane krzesła, dwa stoliki.
- kompletne wyposażenie programowe z aplikacjami na kontach: Steam, Vive oraz Oculus (ca 70 aplikacji)
- materiały reklamowe (trzy rollupy 100x200cm, reklama wisząca - logo podświetlane LED, dwie reklamy materiałowe w witrynie, ulotki i plakaty, vouchery)
- stronę internetową oraz stronę Facebook, skrzynki e-mail, domenę, nr telefonu oraz Internet (Orange)


Wsparcie posprzedażowe

Wsparcie w okresie pierwszego miesiąca działalności.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków