Szczegóły oferty

Sprzedam sklep internetowy z lokalemCena: 59 000 zł
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: 2009
  • Liczba pracowników: 5
  • Adres internetowy: Ukryty

Opis oferty

Odstąpie lokal mieszczący się w Warszawie, gdzie prowadzona jest sprzedaż detaliczna soczewek kontaktowych oraz akcesoriów. Przedmiotem sprzedaży jest punkt z bazą klientów prowadzony w dobrze usytuowanym miejscu w Warszawie.
Oferuję do tego także sklep internetowy optykolor.pl oraz zrobiony przez profesjonalną firmę szablon Allegro z logo wektorowym. Tę markę można podpiąć pod lokal i działać pod proponowaną nazwą lub oczywiście sprzedawać pod własną nazwą. Punkt działa od 3 lat.


Nieruchomości i urządzenia

W związku z tym, iż jest to punkt sprzedaży soczewek kontaktowych a nie salon optyczny, nie posiadam żadnych urządzeń specjalistycznych. Nie oferuje naprawiania okularów ani aplikowania soczewek na miejscu. Oczywiście jest to opcja, którą można dodatkowo wprowadzić- wiele osób pyta o takie usługi. Temat jest przynajmniej rozwojowy. Lokal przeszedł generalny remont, kiedy był urządzany. Jest w bardzo dobrym stanie. W lokal zainwestowano 10 000 zł oraz dodatkowo 5 000 zł w meble, które mogą pozostać wraz z przejęciem punktu. Dodatkowo lokal w Warszawie ma zainstalowany system monitoringu.


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam wsparcie posprzedażowe przez wyspecjalizowany personel w zakresie rodzajów soczewek oraz generalnego wprowadzenia w temat. Poza tym zajmuję się sprzedażą hurtową soczewek kontaktowych, dlatego oferuję również stałe zaopatrywanie sklepów w towar. Przy sprzedaży soczewek wymagana jest podstawowa wiedza optyczna. Nie potrzebne są żadne uprawnienia specjalistyczne mimo tego, że jest to produkt medyczny. Tak więc przy odrobinie samozaparcia i chęci wejścia w temat soczewki kontaktowe może sprzedawać każdy.


Możliwości rozwoju

Istnieje możliwość rozszerzenia biznesu poprzez wprowadzenie sprzedaży szkieł okularowych oraz aplikacji soczewek na miejscu.


Powód sprzedaży

Powodem sprzedaży jest przebranżowienie na dystrybucję soczewek, dlatego odstępuję dochodowy punkt sprzedaży. Wszystkim zainteresowanym udostępnię informacje z zakresu miesięcznych obrotów w lokalu, bazę stałych klientów ze sklepu online oraz hurtowe ceny zakupu soczewek.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków