Restauracje, kantyne, lokal gastronomiczny odstąpię - sprzedam spółkę.


Gastronomia
Warszawa, Mazowieckie

 • Cena: 95 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedmiotem oferty są udziały Spółki z o. o. z siedzibą w Warszawie (Praga Północ) – wykup 100% udziałów. Spółka prowadzi dobrze prosperującą restaurację oraz zakład cateringowy w biurowcu liczącym około 300-400 pracowników. W okolicy brak konkurencji. Lokal o powierzchni ~220m², kompletnie wyremontowany, wyposażony we wszelkiego rodzaju sprzęt gastronomiczny (łącznie z trzonem kuchennym, inteligentną wentylacją na kuchni, monitoringiem z systemem nagrywania i możliwością zdalnego podglądu przez wifi, alarmem, półkami w magazynach, a także sprzętem drobnym jak m.in. garnki, patelnie, pełna porcelana firmy lubiana i inne). Restauracja z siedzibą w biurowcu wyposażonym w całodobową ochronę i monitoring. Sprzęty najwyższej jakości firm takich jak: rational, winterhalter, bezzera, cunill, zanussi, kromet, unox, ascobloc, dora metal do użytkowania zgodnie z Umową Najmu. Oferujemy kompletną sprzedaż wraz z pełnym wyposażeniem, stałym i wieloletnim partnerstwem zaufanych dostawców itp. Lokal po generalnej adaptacji w 2016 roku.

Inwestycja do prowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.

Spółka z lokalem dostosowanym do wymogów sanepidu (prowadzona księga: Dobra Praktyka Produkcyjna i higieniczna GMP/GHP), posiada zezwolenie na prowadzenie restauracji, cateringu z wywozem do klienta, organizacji przyjęć okolicznościowych bez ograniczenia godzinowego wydanego przez administrację biurowca, koncesję na alkohol A, B, C. W najbliższym czasie wystawiony będzie ogródek gastronomiczny (etap uzyskiwania pozwoleń na ukończeniu, wyposażenie praktycznie skompletowane). Prestiżowa lokalizacja, która sama w sobie zapewnia gości.

W skład powierzchni restauracji wchodzi: kuchnia, toaleta dla personelu oraz 3 toalety do użytku wspólnego budynku z pozwoleniem do korzystania dla klientów lokalu, salę z bufetem o powierzchni ~130,00m² dla ~80-100 osób, magazyn produktów suchych, zmywalnię, obieralnię warzyw, pomieszczenie mycia termoportów, chłodnię, biuro, komunikację oraz szatnię dla personelu. Lokal przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zdecydowanym plusem z punktu widzenia restauracji jest w pełni zasiedlony biurowiec na którego parterze znajduje się lokal. Od poniedziałku do piątku codziennie tylko na lunch obsługujemy około 100 osób, gdzie w większości są to nasi stali klienci. Spółka działa w różnych gałęziach gastronomii m. in. w żywieniu codziennym (lunche), catering na miejscu i z dowozem do klienta (nawiązywano współprace m. in. z WORD-em w Warszawie, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, Urzędem m. st. Warszawy, CitiBank, szkołami i przedszkolami zarówno prywatnymi jak i publicznymi i inne). Na dzień dzisiejszy lokal czynny jest od godziny 8:00. Dostęp do lokalu 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, również w święta. Posiadamy wyłączność do obsługi biurowca w którym mamy siedzibę (brak firm kanapkowych). Restauracja cieszy się powodzeniem i najlepszą opinią wśród klientów, pracowników i Zarządu biurowca oraz okolicznych mieszkańców. Prowadzimy catering w drugim biurowcu w pobliżu, który również obsługujemy na zasadach zbliżonych do naszej siedziby. Oferujemy także: kontakty do firm i szkół z którymi współpracujemy na zasadach dowożenia cateringu, kontakty do naszych aktualnych dostawców, nasze know how, menu, zasady i tryb pracy, bazę mailingową, fanpage na facebooku z faktyczną, a nie kupioną liczbą polubień, stronę internetową, galerię zdjęć, zlecenia na organizację przyjęć okolicznościowych wstępnie już rezerwowanych na to miejsce oraz zapewniamy wprowadzenie w tryb pracy Spółki i przeszkolenie. W sezonie letnim obsługujemy również wycieczki szkolne.

Kuchnia przystosowana do ciężkiej gastronomii, wyposażona w separator tłuszczy oraz oddzielne stanowisko uzdatniania wody.

Lokal znajduje się w ścisłej okolicy Zoo, gdzie dobrej gastronomii brakuje. Lokalizacja bardzo przyszłościowa. Wraz z lokalem możliwość najmu miejsc parkingowych.

Lokal o niskich kosztach utrzymania. Preferencyjne warunki najmu, przez pierwsze dwa miesiące 50% stawki czynszu. Szczegóły na spotkaniu.

Koszt zakupu udziałów: 95 000 zł.
Powodem sprzedaży udziałów jest zmiana osobistych planów inwestycyjnych na nadchodzące lata oraz przyczyny rodzinne.

Proste przejęcie przy minimum formalności (Sp. Z O.O.)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie do wybranych osób.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków