Restauracja w centrum handlowym • Cena: 100 000 zł
 • Przychody: 700 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 5
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam majątek restauracji funkcjonującej od czerwca 2017 roku i znajdujące się w niej maszyny/ środki trwałe. Restauracja znajduje się na drugim piętrze w strefie z jedzeniem (food court) w centrum handlowym Avenida w Poznaniu.

Lokal ma dobry potencjał do rozwoju, biorąc pod uwagę, że po pandemii 2020 roku pracownicy licznych sąsiadujących biurowców powrócili do pracy stacjonarnej.

Dobra sprzedaż jest gwarantowana ze względu na połączenie galerii z dworcem i licznymi podróżnymi, szukającymi miejsca do zjedzenia czegoś podczas oczekiwania. Jest to duży atutu gdyż lokal może być otwarty w każdą niedzielę w dowolnych godzinach. Dodatkowym atutem jest położenie galerii w centrum miasta oraz bycie docelową galerią nie tylko mieszkańców Poznania ale i podpoznańskich miejscowości. W sąsiedztwie galerii znajdują się Międzynarodowe Targi Poznańskie, które podczas targów (takich jak Motor Show, BUDMA, PGA itp.) generują ogromną ilość klientów galerii. Położenie w centrum miasta powoduje, że strefa dowozów aplikacji takich jak UBER eats, GLOVO, Pyszne.pl obejmuje większość stref miasta. Restauracja ma wielu stałych gości, których widujemy prawie codziennie.

Cena za lokal wynosi 100 tys. zł netto.

Umowa na okres najmu z galerią obowiązuje do 08.2026 z możliwością przedłużenia współpracy.

W lokalu nie używa się gazu, nie ma toalet, co drastycznie zmniejsza inne koszty dla potencjalnego nabywcy. Dodatkowym atutem jest świetnie wynegocjowana umowa na prąd. Średnia opłata miesięczna wynosi 600-800zł brutto. Mamy wynegocjowane bardzo dobre ceny z dostawcami warzyw, owoców oraz pozostałych produktów.

Przy dobrze rozwiniętym marketingu, potencjalny obrót może wynieść ok. 70 000 - 80 000 zł miesięcznie lub więcej.

W lokalu zatrudniony jest doświadczony i przeszkolony personel co z pewnością ułatwi start nowemu nabywcy.

Lokal jest przygotowany do natychmiastowego funkcjonowania po dokonaniu zakupu, bez dodatkowych nakładów finansowych.


Nieruchomości i urządzenia

- meble (stoliki i krzesła, ławy, fotele)
- wysokiej jakości sprzęty gastronomiczne (ekspres do kawy, młynek do kawy, 3 lodówki, 3 zamrażalniki, lada chłodnicza, wyparzarka, kostkarka, blender gastronomiczny, sokowirówka gastronomiczna, grill, system POS, bojler.
- sprzęt audio (wieża i dwa głośniki)


Wsparcie posprzedażowe

Otrzymanie pełnego know how, przekazanie kontaktów do wszystkich dostawców wraz z dostępnymi rabatami oraz opieka ze strony franczyzy.


Powód sprzedaży

Powodem jest powiększenie rodziny o kolejne dziecko co znacznie ogranicza możliwość dzielenia obowiązków między dwiema działalnościami gospodarczymi i rodziną.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków