Restauracja pizzerio-burgerownia w Rzeszowie • Cena: 99 000 zł
 • Przychody: 800 000 zł
 • Dochody: 80 000 zł
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Lokalizacja w centrum Rzeszowa, dużo pozytywnych opinii oraz stałych klientów + dobrze funkcjonująca dostawa. Bardzo dobre produkty które szybko weszły w rynek i zyskały uznanie klientów.

Lokal o powierzchni 100m2 zlokalizowany jest na parterze z czego ok. 65m2 stanowi sala konsumpcyjna z 32 miejscami siedzącymi. Wejście bezpośrednio z głównej ulicy. Z kuchni osobne wyjście na tył budynku + podjazd dla dostaw.
Lokal dobrze prosperuje generując dochody. Możliwe płynne przejęcie z zyskiem od pierwszego dnia. W lokalu funkcjonują 2 osobne marki dla pizzy i burgera.


Do przejęcia całość lokalu z wyposażeniem, przepisy, przeszkoleni pracownicy + 2 strony interenetowe osobne dla pizzy i burgera + 2 fanpage na FB - każdy powyżej 2 tyś like. Dodatkowo konta na pyszne i pizzaportal.


Nieruchomości i urządzenia

Kuchnia jest wyposażona we wszystkie sprzęty niezbędne do przygotowywania wysokiej jakości produktów - m.in. dwukomorowy piec do pizzy Hendi, stół to pizzy z nadstawką Hendi; grill Red Fox, 2 frytownice Hendi, piecyk do bułek Stalgast, miesiarka do ciasta, stół chłodniczy do przyrządzania burgerów, 2 lodówki, 2 zamrażarki oraz drobny sprzęt kuchenny i inne. Wszystkie sprzęty są w bardzo dobrym stanie i w pełni sprawne. Osobna wentylacja mechaniczna.
Obsługa sprzedaży przez system Gastro POS (komputer z panelem dotykowym, drukarka bonowa dla kuchni).
2 łatwe do zapamiętania numery telefonów do dostaw.


Wsparcie posprzedażowe

Rzetelnie przekażę wszystkie informacje - przepisy, kontakty do dostawców oraz w pełni wdrożę nowego właściciela tak, aby mógł bez problemu kontynuować dobre prosperowanie biznesu.


Powód sprzedaży

Muszę zmienić miejsce zamieszkania i niestety jestem zmuszony zrezygnować z prowadzenia tego biznesu.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków