Prosperujący Ośrodek Domków Letniskowych z Bardzo Atrakcyjną Działką 4563m2 w Samym Centrum Miejscowości BORSK koło WIELA na KASZUBACH nad j.Wdzydzkim


Nieruchomości komercyjne
Hotele, Pensjonaty, Agroturystyka
Borsk, Pomorskie

 • Cena: 990 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2008
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: domkinadwda.pl
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam prosperujący ośrodek wypoczynkowy domków letniskowych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Borsku na Kaszubach koło Wiela, Wdzydz, Kościerzyny. Ośrodek położony jest na własnym terenie (działka własnościowa o powierzchni 4563 m2) w ścisłym centrum miejscowości Borsk co czyni ją jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na Kaszubach nad jeziorem Wdzydzkim i rzeką Wda. Ośrodek powstał w 2008 roku i prosperuje w 100% z pełnym obłożeniem. Teren składa sie z 5 oddzielnych działek (około 1000 m2 każda) w tym jedna wolna (nie zabudowana) przy drodze (wjazd od drogi !!!) z możliwością przyszłej dowolnej rozbudowy i zabudowy: KARCZMA, SMAŻALNIA, RESTAURACJA, MOTEL, HOTEL, STACJA PALIW, MARKET, DOMKI itp z gwarancją udanego biznesu ze względu na lokalizacje i Kaszuby które stają się Nowym Światem Wakacyjno Wczasowym dla przeludnionych Mazur.

Ośrodek położony jest około 600 m. od jeziora Wdzydzkiego nad rzeką Wda we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym. Otoczony jest lasami, restauracjami, wypożyczalniami sprzętu wodnego i innymi ośrodkami wypoczynkowymi i wczasowymi.

Cena do negocjacji


Nieruchomości i urządzenia

OŚRODEK DOMKÓW LETNISKOWYCH domkinadwda. pl:

1. Powierzchnia gruntu składa się z pięciu działek o łącznej powierzchni 4563 m2. Wszystkie działki własnościowe (budowlane i las) w ścisłym centrum Miejscowości Borsk
2. Domki Letniskowe. Pięć domów drewnianych, piętrowych, z tarasami, kompleksowo wyposażonych, kuchnie, łazienki, kominki, sypialnie. Domy 3-4-5-6 osobowe.
3. Recepcja (domek holenderski, całoroczny, mieszkalny, pokoje gospodarcze, sypialnia, kuchnia, przystosowany do obsługi Gości)
4. Drewutnia (do przechowywania akcesoriów)
5. Duża hala namiotowa zadaszona dla pobytu Gości (dla gier i zabaw wieczornych i dziennych: bilard, ping-pong, piłkarzyki, stoły i krzesła itp.)
6. Plac zabaw (zjeżdżalnie, huśtawki itp)
7. Teren ogrodzony (siatka, płot kaszubski, itd), 3 bramy wjazdowe (jedna główna od głównej drogi)
i inne wyposażenie na całym terenie ośrodka


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Ośrodek i teren wystawiony jest na sprzedaż z powodów osobistych. Zapraszamy do kontaktu i oglądnięcia terenu na miejscu. Kontakt telefoniczny bądź mailowy. Cena do negocjacji.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków