Prosperująca pizzeria w centrum Łodzi


Gastronomia
Łódź, Łódzkie

 • Cena: 130 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 5
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpimy działający i rozpoznawalny lokal gastronomiczny-pizzerię o powierzchni ok.120 m2, znajdujący się przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

Lokal działa od 2017 roku. Pizzeria przez lata funkcjonowania zdobyła bazę stałych klientów. Większość sprzedaży realizujemy z dostawą do Klienta ( dom, biuro, itd.). Ale samo miejsce też jest bardzo perspektywiczne, tzw część komunikacyjna ul. Piotrkowskiej, niedaleko budynki Politechniki Łódzkiej i siedziba Archidiecezji, liczne biura, przystanek tramwajowy. Za lokalem znajduje się grzecznościowy parking.

Lokal jest parterowy, spełnia wymagania działalności gastronomicznej, posiada dwa wejścia ( główne i zaplecze), odbiory sanepidu, p-poż, koncesję na alkohol kat. A., itd. Składa się z sali konsumpcyjnej, kuchni, zmywalni, toalety dla gości, toalety dla pracowników, pomieszczenia socjalnego, biura i zaplecza. Lokal wyremontowany, od początku projektowany i wykonany pod profil działalności.
Pełne wyposażenie : piec do pizzy, dzieża do ciasta, młynek do sera, lodówki, zamrażarki, naczynia, sztućce, inne przedmioty kuchenne, lada chłodnicza, zmywarka gastronomiczna, frytownica, kuchenki indukcyjne, profesjonalny system wentylacji, alarm, monitoring, wi-fi, telewizor, komputery z oprogramowaniem sprzedażowym. Również stan magazynu na dzień sprzedaży.

Ze względu na życzliwych sąsiadów i właścicielki budynku, praca lokalu nawet do 1 w nocy w żaden sposób nie jest dla nich uciążliwa. Sala konsumpcyjna jest w stanie pomieścić ok 20 osób.
Miesięczny koszt wynajmu lokalu wynosi - 2800PLN netto ( w tym woda), śmieci około 280 PLN netto + koszty energii – ok. 2000 PLN netto.

Lokal sprzedajemy z pełnym wyposażeniem częściowo widocznym na zdjęciach oraz samochodem do dostaw marki FIAT Panda z Vat-1.
Posiadamy bazę stałych klientów przywiązanych do marki, znających nasze numery telefonów (te również sprzedajemy). Pizzeria jest dochodowa (dokumenty do wglądu).
Jesteśmy płatnikiem VAT, możliwa faktura.

Sprzedajemy z przyczyn osobistych. Kwota odstępnego wynosi 130 tys zł.
Cena do rozsądnej negocjacji.

Zapraszamy do kontaktu oraz oglądania (po wcześniejszym umówieniu).
Gdybym nie odbierał telefonu, lub był poza zasięgiem, proszę o wiadomość sms z kontaktem. Oddzwonię.


Nieruchomości i urządzenia

Nie dotyczy. Jako spółdzielnia sprzedajemy wydzieloną część gospodarczą majątku.


Wsparcie posprzedażowe

Szkolenie i doradztwo w okresie po sprzedaży - do uzgodnienia.


Powód sprzedaży

Przyczyny osobiste.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków