Prosperująca pizzeria w centrum Łodzi



 • Cena: 99 500 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników: 5
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Odstąpimy działający i rozpoznawalny lokal gastronomiczny-pizzerię o powierzchni ok.120 m2, znajdujący się przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Pizzeria cały czas działa, jest dochodowa – podkreślam : robi obrót i przynosi zysk, nie stratę. (Dokumenty do wglądu jedynie dla poważnie zainteresowanego kupca). Sprzedajemy z przyczyn osobistych, nie gospodarczych.

Lokal jest wynajmowany w prywatnej kamienicy, właściciel to miła i spolegliwa pani, można się dogadać. Sprzedajemy całe wyposażenie, wystrój, stan magazynowy (pełny, a nie puste półki), samochód -a co najważniejsze – numery telefonów, które stanowią dla lokalu bazę Klientów. Jako że ok 70% sprzedaży odbywa się w dostawie, jest to konkret – kupujący nie musi zdobywać lokalnego rynku, bierze go od nas. Markę lokalu można zmienić, albo pozostać przy starej. Opłaty franczyzowe są właściwie symboliczne.

Lokal jest parterowy, spełnia wymagania działalności gastronomicznej. Działa od maja 2017r., posiada dwa wejścia ( główne i zaplecze), odbiory sanepidu, p-poż, koncesję na alkohol kat. A., itd. Składa się z sali konsumpcyjnej, kuchni, zmywalni, toalety dla gości, toalety dla pracowników, pomieszczenia socjalnego, biura i zaplecza. Lokal wyremontowany, od początku projektowany i wykonany pod profil działalności.

Pełne wyposażenie : piec do pizzy, dzieża do ciasta, młynek do sera, lodówki, zamrażarki, naczynia, sztućce, inne przedmioty kuchenne, lada chłodnicza, zmywarka gastronomiczna, frytownica, kuchenki indukcyjne, profesjonalny system wentylacji, alarm, monitoring, wi-fi, telewizor, komputery z oprogramowaniem sprzedażowym. Również stan magazynu na dzień sprzedaży.

Ze względu na życzliwych sąsiadów i właścicielki budynku, praca lokalu nawet do 1-szej w nocy w żaden sposób nie jest dla nich uciążliwa. Sala konsumpcyjna jest w stanie pomieścić ok 20 osób.

Miesięczny koszt wynajmu lokalu wynosi - 2800PLN netto ( w tym woda).

Lokal sprzedajemy z pełnym wyposażeniem częściowo widocznym na zdjęciach oraz samochodem do dostaw marki FIAT Seicento z gazem.

Posiadamy bazę stałych klientów przywiązanych do marki, znających nasze numery telefonów (te również sprzedajemy). Pizzeria, jak pisałem, jest dochodowa (dokumenty do wglądu).
Jesteśmy płatnikiem VAT, możliwa faktura.
Sprzedajemy z przyczyn osobistych. Kwota odstępnego wynosi 99 500 zł. Cena do rozsądnej negocjacji.

Zapraszamy do kontaktu oraz oglądania (po wcześniejszym umówieniu).

Kontakt : Grzegorz 508 08 45 71
Gdybym nie odbierał telefonu, lub był poza zasięgiem, proszę o wiadomość sms z kontaktem. Oddzwonię.


Nieruchomości i urządzenia

Nie dotyczy. Jako spółdzielnia sprzedajemy wydzieloną część gospodarczą majątku.


Wsparcie posprzedażowe

Szkolenie i doradztwo w okresie po sprzedaży - do uzgodnienia.


Powód sprzedaży

Przyczyny osobiste.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków