Produkcja lodów oraz dwie firmowe lodziarnie w Łodzi • Cena: 790 000 zł
 • Przychody: 1 000 000 zł
 • Dochody: 450 000 zł
 • Rok założenia: 2016
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Z powodów osobistych sprzedam dochodowy i sprawdzony biznes.

Do zaoferowania posiadam kompletną, dużą (ponad 100 m2) produkcję lodów na terenie Łodzi wraz z dwoma sprawdzonymi i rentownymi punktami sprzedażowymi, działającymi na rynku od 2016 roku.

Wszystkie lokale w pełni wyposażone, długoterminowo dzierżawione, gotowe na nowy sezon, ze sprawnym i niezawodnym sprzętem najwyższej jakości. Lokale sprzedażowe wyposażone są w urządzenia do m.in. lodów rzemieślniczych oraz włoskich, gofrów, bitej śmietany, szejków, flurry, granity, wszystko oczywiście z pełnym zapleczem sanitarnym spełniającym wszelkie wymogi.

Cały sprzęt jest w bardzo dobrym stanie, serwisowany na bieżąco.

Nasze lodziarnie są znane, rozpoznawalne i lubiane na lokalnym rynku, mają doskonałe opinie w Google i na Facebooku, co dzień obsługujemy setki zadowolonych, stałych klientów.

Produkcja opiera się na sprawdzonych, kupionych przez nas jako nowe, maszynach włoskiej firmy Carpigiani (najwyższa półka w tej branży). Ten sprzęt nie traci na wartości i spokojnie będzie służył, przy regularnych przeglądach i drobnych wymianach eksploatacyjnych, kolejne 20 lat.

Na wyposażeniu produkcji jest także dwuletnia, duża mroźna, mogąca pomieścić setki kuwet z lodami oraz rzecz jasna cały pozostały sprzęt niezbędny w tej branży.

Posiadamy także stałych odbiorców, którym sprzedajemy nasze lody do dalszej odprzedaży. Możliwości pozyskiwania nowych są nieograniczone. Profil działalności jest bardzo kompleksowy z olbrzymim potencjałem rozwoju w rozbudowę sieci własnej jak i franczyzowej.

Biznes sezonowy 5/6 miesięcy w roku, pozostałe miesiące można odpoczywać.
Oczywiście nie ma problemu, aby lokale działały przez cały rok. Wszystko w zależności od chęci i determinacji nowego właściciela, wtedy zyski proporcjonalnie nam się zwiększają.

Lodziarnie jak i produkcja nie wymagają wkładu własnego. 

Kwota sprzedaży tego gotowego biznesu absolutnie okazyjna, przy niezmiennych parametrach do odrobienia w niespełna dwa sezony, przy większym zaangażowaniu (otwarciu nowych punktów sprzedażowych lub pozyskaniu nowych odbiorców) na spokojnie do odrobienia w jeden sezon lodowy.

Wraz z biznesem przekazuje oczywiście całe know-how, wszystkich dostawców oraz odbiorców, receptury, pełną dokumentację potrzebną do sanepidu i służę pomocą na początku tej biznesowej drogi.

Nie jest to kolejna oferta nierentownego biznesu, którego ktoś chce się pozbyć, gdyż po prostu nie opłaca się tego prowadzić - tutaj mamy pewny, w 100% dochodowy i sprawdzony biznes, o którym wielu marzy, na którego stworzenie trzeba by poświęcić z pewnością kilku, jak nie kilkunastu, dobrych lat oraz kilkukrotnie wyższych nakładów pieniężnych niż oferowana przez nas cena sprzedaży.
Sądzę, że niewiele jest tego typu okazji na rynku, prawdziwa gratka dla inwestorów.

Oczywiście nie są to moje puste słowa, wszystko udokumentowane w przychodach firmy (do wglądu dla poważnie zainteresowanych na osobistym spotkaniu).

PRAWDZIWA OKAZJA!
Oferta ważna tylko do końca lutego.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Proponujemy nasze pełne wsparcie posprzedażowe w pierwszym sezonie.


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków