Producent odzieży sportowej • Cena: 550 000 zł
 • Przychody: 1 900 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 12
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedajemy stworzoną i prowadzoną przez nas markę producenta odzieży sportowej. Szyjemy koszulki, bluzy, legginsy i wszelkie dodatki. Drukowane w całości metodą sublimacyjną. Działamy od 8 lat osiągając rok w rok wzrosty obrotów (poza 2020, natomiast 2021 rekordowy) i zysków. Firma jest dochodowa, dla zainteresowanych do wglądu pełna dokumentacja (po podpisaniu NDA).
Obrót generowany jest w około 33% przez drobne zlecenia składane przez sklep internetowy (150-200 zł) B2C. Na pozostałe 66% składają się zlecenia za kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy, głównie B2B.
Dysponujemy pełnymi statystykami obrotu, wzrostów, średnich cen produktów i liczbami sprzedanych produktów za ostatnich kilka lat.

Oferta skierowana jest głównie do firm, które już posiadają własny park maszynowy i szyją same. Dzięki temu jednym zabiegiem podłączacie źródło generowania zamówień o wartości blisko 2.000.000 rocznie.

Propozycja może być też atrakcyjna dla osób, które mając wolną gotówkę do wykorzystania - chciałyby zacząć coś nowego. W tym wypadku nie musisz nawet dysponować swoim parkiem maszynowym, możesz zbudować go pomału a wcześniej pozlecać produkcję i szycie wielu sprawdzonym przez nas zakładom, do których namiary również przekażemy. Kupujesz w tym wypadku działające narzędzie do pozyskiwania Klientów.
W przypadku sprzedaży przedstawimy wszelką nasza wiedzę na temat branży, produkcji, narzędzi itd. Powiemy też jakie niewykorzystane potencjały drzemią i w których miejscach. Co zrobić aby szybko rozwinąć pewne gałęzie, na co nam zwyczajnie zabrakło czasu i sił. Firma ma bardzo wiele niewykorzystanych opcji w temacie pozyskania Klientów i marketingu, zdecydowanie nie doszliśmy w tych tematach do ściany. Klienci pojawiają się „sami” w ilościach, których nie potrafimy bez doinwestowania przerobić. Po transakcji odpowiemy na niemal każde pytanie. Na spotkaniu opowiemy o powodach sprzedaży firmy.


Nieruchomości i urządzenia

W cenie zawarte jest:
- Zastrzeżona w UP marka kojarzona w będącym w targecie środowisku sportowym
- Sklep Internetowy generujący (poza zamówieniami hurtowymi) około 500.000 zł netto obrotu wspomagając się jedynie reklamami na FB oraz zaniedbanym SEO.
- Strona www
- Numery telefonów, na które spływają zamówienia detaliczne i hurtowe
- maile, na które spływają zamówienia detaliczne i hurtowe
- Know how. Jeśli już szyjesz i masz szwalnie - przedstawimy nasze doświadczenia i zaobserwowane obszary możliwego rozwoju. Jeśli branża dla Ciebie jest nowa - przekażemy całą naszą wiedzę łącznie z kontaktami do sprawdzonych szwalni współpracujących dotąd z nami, dostawców, dzianiny, techniki itd.
- FB (+10k realnych fanów z dużym zaangażowaniem), instagram
- Pełne wsparcie posprzedażowe - do ustalenia długość.
- Prawa do autorskich grafik w sklepie oraz pliki robocze, wykroje, zautomatyzowane pliki do generowania rozmiarówek itd.
- Wszelkie pliki robocze dotychczas wykonanych zleceń

W cenie NIE SĄ ZAWARTE:
- Sprzęt
- Lokale
- Pracownicy
- Dane osobowe klientów detalicznych (są natomiast informacje o transakcjach, cenach z wyłączeniem danych osobowych).


Wsparcie posprzedażowe

do ustalenia, nie mniej niż 3 miesiące


Powód sprzedaży

Jasne i klarowne, przedstawimy podczas spotkania.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków