PozyczkaGotowkowa.pl - Portal w fazie rozwoju • Cena: 29 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję na sprzedaż portal (marketplace) pożyczek i kredytów - w skład sprzedaży wchodzą:

1. Bardzo wartościowa domena PozyczkaGotowkowa.pl - intuicyjna, generyczna nazwa z dobrym rankingiem Majestic Trust Flow 22 / Citation Flow 24 (06/28/2022). Domena posiada wiele wartościowych linków co umożliwia dynamiczny rozwój portalu poprzez kontent marketing i dalsze działania SEO.

Domena jako łatwa do zapamiętania nazwa i jej aktualny ranking są największą wartością ze względu na popularność słowa kluczowego oraz możliwość zbudowania silnej marki na bazie tej domeny. Wyjątkowa okazja dla firm pożyczkowych, banków lub jako start-up (marketplace pożyczek i kredytów) w fazie rozwoju. .

2. Portal został zbudowany na bazie Wordpressa wraz z cms-em oraz kontentem jaki jest aktualnie na stronie internetowej. Kontent wymaga rozbudowy poprzez dodanie wartościowych artykułów dopasowanych do strategii rozwoju w celu zwiększenia organicznego ruchu (Google, social media, itp) na stronie. Ze względu na fakt iż domena jest już silna, dodanie kontentu i jego promocja przyczyni się do niemal automatycznego wzrostu liczby odwiedzin.
Świetny projekt dla osób, które chcą zbudować intuicyjna markę w branży usług finansowych w celu monetyzacji ruchu i/lub jako projekt inwestycyjny z myślą o późniejszej sprzedaży. Projekt wymaga dodania i promocji kontentu online, nawiązania/rozwinięcia współpracy z partnerami, działań PR i innych działań mających na celu zwiększenie rozpoznawalności marki.
Aktualnie, serwis posiada wprowadzone oferty produktów z programów partnerskich (początkowa faza rozwoju), które można zastąpić produktami kredytowymi na podstawie bezpośrednich umów z bankami i firmami pożyczkowymi.
Domena jest już częściowo wypozycjonowana i posiada znaczący ranking co ułatwi dalsze pozycjonowanie.

Możliwa sprzedaż ratalna. Rozważymy tez inne propozycje współpracy, która nie będzie wymagać od nas dużo czasu. Chętnie doradzimy lub pomożemy w rozwoju serwisu na zasadzie doradcy.
Link do serwisu dla zalogowanych użytkowników


Nieruchomości i urządzenia

Domena, serwis, kontent, know-how


Wsparcie posprzedażowe

Tak. Do uzgodnienia


Powód sprzedaży

Mieszkamy za granica /brak synergii z aktualna działalnością.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków