Ośrodek Domków Letniskowych na Kaszubach • Cena: 1 350 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2008
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Prosperujący Ośrodek Domków Letniskowych w Borsk na Kaszubach nad jeziorem Wdzydzkim i rzeką Wdą.

Ze względów zdrowotnych sprzedam prosperujący ośrodek wypoczynkowy domków letniskowych w miejscowości BORSK (WOJ. POMORSKIE).

POŁOŻENIE DZIAŁKI I OŚRODKA:
1). Ścisłe centrum bardzo popularnej i atrakcyjnej letniskowej miejscowości BORSK [koło Wiela (5 km) oraz Kościerzyny (20 km)]. Borsk to mekka wczasów rodzinnych, spływów kajakowych rzeką Wdą, paralotniarstwa na pobliskim lotnisku oraz zlotów motorowych.
2). Usytuowanie przy głównej drodze. 2 bramy wjazdowe od głównej drogi publicznej (asfaltowej).
3). 850 m od linii brzegowej największego jeziora Kaszub, J. Wdzydzkiego oraz rzeki Wda. Jezioro Wdzydzkie to żeglarstwo, kajaki i windsurfing.

Ośrodek położony jest we WDZYDZKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM. Otoczony jest lasami, restauracjami, wypożyczalniami sprzętu wodnego oraz innymi ośrodkami wypoczynkowymi i wczasowymi.

Ośrodek powstał w 2008 roku i prosperuje w 100% z pełnym obłożeniem. Potencjalny inwestor kupuje i zaczyna zarabiać. Nie potrzeba innych inwestycji na start. Działki dają możliwość dowolnej rozbudowy i zabudowy. Wchodzi w grę dodanie innej branży i wykorzystanie w pełni potencjału tego terenu położonego w ścisłym centrum miejscowości przy drodze publicznej np. na MARKET (Biedronka, Żabka itp.), GASTRONOMIĘ: KARCZMĘ, SMAŻALNIĘ, RESTAURACJĘ, McDONALD's, KFC itp. Istnieje możliwość kupna ośrodka przez kilka rodzin czy grupę znajomych i wykorzystanie go do letniskowych lub całorocznych pobytów.

Zapraszamy do kontaktu i oglądnięcia terenu na miejscu. Można również zapoznać się z ośrodkiem na naszej stronie internetowej http://www.domkinadwda.pl i zobaczyć opisy oraz więcej zdjęć.

CENA DO NEGOCJACJI.


Nieruchomości i urządzenia

OŚRODEK DOMKÓW LETNISKOWYCH:
1.) 7 domów letniskowych [5 domów piętrowych (każdy dla 5-6 os.) i 2 domy parterowe bungalowy (każdy dla 4 os.)]. Wszystkie wyposażone tip-top do usług hotelarskich (kuchnie, łazienki z prysznicami, sypialnie, tarasy, grille przy każdym domku, 3 domki z kominkami do pozasezonowej działalności).
2.) Recepcja (dom holenderski).
3.) Hala namiotowa rekreacyjna o pow. 6x12m.
4.) Działka własnościowa (akt własności) o powierzchni 4563 m2 z wjazdem od głównej drogi. Działka składa się z 5 odrębnych działek [4 działki budowlane, na których stoją domki i 1 działka leśna rekreacyjna].
5.) Drewutnia (do przechowywania akcesoriów).
6.) Plac zabaw (zjeżdżalnie, huśtawki itp.).
7.) Teren ogrodzony (siatka, płot kaszubski).
8.) 3 bramy wjazdowe (dwie główne od głównej drogi).
9.) Główna skrzynka z prądem (podliczniki w każdym domku).
10.) Główny pobór wody z rozprowadzeniem do domków z własnego ujęcia: ekologiczna, krystalicznie czysta woda. Kanalizacja odpływowa miejska.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Względy zdrowotne.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków