Szczegóły oferty

Odstąpię działający pub multitap Centrum WarszawyCena: 220 000 zł
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: b/d
  • Liczba pracowników: b/d
  • Adres internetowy: Ukryty

Opis oferty

Odstąpię działający pub multitap w Centrum Warszawy (ul. Żurawia). Powierzchnia 135m kw. (parter 45m kw. i klimatyczna piwnica 90m kw. z kilkoma salami). Latem duży drewniany ogródek przed lokalem. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, centrum miasta. Jest to rozpoznawalna marka - jeden z pierwszych multitapów z piwami rzemieślniczymi w Warszawie (od 6 lat na rynku).

Lokal do przejęcia wraz z marką i całym wyposażeniem, instalacją piwną, wystrojem , sprzętem. Nadaje się od razu do dalszego kontynuowania działalności.


Nieruchomości i urządzenia

Powierzchnia 135m kw. (parter 45m kw. i klimatyczna piwnica 90m kw. z kilkoma salami). Latem duży drewniany ogródek przed lokalem.
Na parterze dwupoziomowa sala z dużymi oknami i barem, klimatyzacja (piwnica jest chłodna latem), toaleta, małe zaplecze. W piwnicy 4 sale, bar, dwie toalety, duże zaplecze, wentylacja z systemem grzewczym. W lokalu alarm, instalacja przeciwpożarowa, profesjonalne nagłośnienie, w budynku ochrona, monitoring w lokalu i przed budynkiem. Budynek biurowy (brak problemów z mieszkańcami, ciszą nocną itp.)
Lokal do przejęcia wraz z marką i całym wyposażeniem, instalacją piwną, wystrojem , sprzętem. Nadaje się od razu do dalszego kontynuowania działalności.
Strona internetowa, system rezerwacji, media społecznościowe, spora rzesza stałych bywalców.
Posiada wszystkie niezbędne odbiory i zezwolenia (w tym koncesje A B i C).


Wsparcie posprzedażowe

b/d


Możliwości rozwoju

b/d


Powód sprzedaży

b/d

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków