Obróbka stali • Cena: 8 900 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia:
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy: Ukryty
 • Charakter działalności:
  • ▪ Produkcja
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Oferuję na sprzedaż prężnie prosperujące przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie obróbki skrawania metalu zlokalizowane w miejscowości Olsztynek, przy drodze S7 (Gdańsk-Warszawa) oraz S51 (Olsztynek-Olsztyn).
Budynek po kapitalnym remoncie w dobrym stanie, o łącznej powierzchni 2131,10 m2, usytuowany na działce o powierzchni 3191 m2 w przemysłowej części miasta - zaledwie 1500 m od węzła drogi ekspresowej. Posesja ogrodzona, wokół inne budynki o przeznaczeniu przemysłowym.

Firma oferuje usługi w zakresie obróbki skrawania metalu poprzez frezowanie, toczenie szlifowanie, dłutowanie oraz świadczy usługi hartowania metalu, prac ślusarskich, cięci plazmowego, gięcia blach, regeneracji wałówi korpusów, piaskowania, czernienia, malowania.
Kolejnym zakresem prac w firmie są prace spawalnicze, w tym spawanie elektroniczne, gazowe, stali kwasosodpornej, aluminium i spawania konstrukcji.
Firma prowadzi również sprzedaż wyrobów gotowych oraz produkowanych przez siebie maszyn i urządzeń, takich jak: prostowarki do blach, gilotyny do cięcia blach, linie do cięcia poprzeczno-podłużnego oraz rozwijaki, nawijaki, podajniki, przenośniki i maszyny do cięcia pianki poliuretanowej tapicerskiej.

Dla zainteresowanych możliwość udostępnienia katalogu maszyn znajdujących się w firmie i częściowo widocznych na zdjęciach w ofercie!

Wyniki finansowe, lista kontrahentów, kontrakty do okazania przy zaawansowanych rozmowach.

ATUTY: jakość - kontola jakości 5S, renoma, know-how firmy, prawa autorskie do maszyn, zespół osobowy wraz ze specjalistami - projektant maszyn wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Przedsiębiorstwo posiada wydaną decyzję środowiskową pozwalającą na wytwarzanie odpadów w związku z eksploatacją instalacji do mechanicznej i chemicznej obróbki metali.

Budynek łączy w sobie funkcję magazynowo - produkcyjną ( 4 hale produkcyjne) z zapleczem socjalno-biurowym.
Budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony, wykonany w technologii szkieletowej - usytuowany na potężnych słupach żelbetowych oraz wymurowany cegłą.
Strop żelbetowy o uźwigu 750 kg na 1/m2 - pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni - pierwszego piętra również na produkcję.
Dach płaski dwuspadowy kryty papą.
Obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej.
Posadzki betonowe w części produkcyjnej, w części biurowej gres, terakota oraz panele podłogowe. Okna PCV (wymienione w całym budynku), drzwi zewnętrzne PCV oraz metalowe garażowe uchylne oraz płycinowe (wewnętrzne). Ściany tynkowane, w pomieszczeniach sanitarnych wyłożone glazurą. Tynki cementowo-wapienne. Ogólny stan techniczny dobry.
Budynek przeszedł remont kapitalny w 2011 r. Po tym czasie budynek na bieżąco poddawany był remontom bieżącym, w tym remontowi dachu (nowe pokrycie papą).

Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:
- piwnice 183,10 m2: kotłownia, archiwum, magazyn,
- parter 1085,30 m2: hala produkcyjna ( wysokość 3,86 m) wraz z zapleczem socjalnym i pomieszczeniem biurowym,
- I piętro 1002,60 m2: pomieszczenia biurowe, toalety, łazienki, kuchnia oraz 3 hale magazynowo - produkcyjne (wysokości od 3,45 m do 4,48 m), rampa, dwie klatki schodowe.

Działka o pow. 3191 m2 związana jest z istniejącym budynkiem i stanowi plac manewrowy utwardzony betonem.

Bliskie sąsiedztwo węzła dwóch dróg ekspresowych (S7 oraz S51) spowodowała ułatwienie w dotarciu do rynków zbytu w całym kraju. W planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w strefie zabudowy usługowej.

Nieruchomość posiada dogodny dojazd drogą asfaltową od strony drogi krajowej S51 - około 1 km od węzła Olsztyn - Olsztynek. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zabudowania o podobnym charakterze - zabudowa magazynowo - składowa , przemysłowa.

Nieruchomość posiada następujące uzbrojenie w urządzenia infrastruktury technicznej:
- instalację sanitarną,
- wodną,
- elektryczną - przyłącze energetyczne półpośrednie do 120kW,
- instalację sprężonego powietrza,
- centralne ogrzewanie z kotłowni lokalnej wyposażonej w dwa nowe piece c.o. na ekogroszek,
- instalację fotowoltaiczną o mocy 50 kV zmontowaną na dachu budynku,
- instalację telefoniczną na kilka linii,
- sieć internetową,
- alarm,
- monitoring.


Zapraszam na prezentację i do rozmów.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i może ulegać zmianie.


Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków