Szczegóły oferty

Na sprzedaż projekt najmu krótkoterminowegoCena: 230 000 zł
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: b/d
  • Liczba pracowników: b/d

Opis oferty

Przedmiotem sprzedaży jest firma działająca w obrębie Poznania zajmująca się krótkoterminowym wynajmem apartamentów o wysokim standardzie. Posiada własną platformę internetowych rezerwacji jak i korzysta z innych, najbardziej znanych portali o takiej tematyce.

Apartamenty słynął z bardzo dobrych opinii gości, dowodzą tego wysokie średnie ocen dla każdego z nich. Apartamenty uzyskały Guest Review Awards za rok 2017 przyznawane przez Booking.com dla najlepszych obiektów noclegowych. Również na portalu Airbnb apartamenty otrzymują maksymalne możliwe noty i opinie - wszystkie pobyty ocenione zostały 5/5.


Nieruchomości i urządzenia

W skład firmy wchodzi 5 apartamentów zlokalizowanych w centrum Poznania. Umowy najmu zawarte na długi termin z możliwością krótkoterminowego podnajmu. W trzech lokalizacjach najmowane są także miejsca parkingowe w hali garażowej. Możliwość wynajęcia jeszcze 13 apartamentów tuż przy płycie Starego Rynku.
W skład oferty wchodzą także:
- strona internetowa oraz autorska platforma rezerwacji online (o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych) – strona jak i platforma jest responsywna, oznacza to że, dostosowuje się do rozdzielczości ekranu i można z niej korzystać także w wersji mobilnej, posiada różne integracje metod płatności, dostępnych jest 5 wersji językowych,
- zsynchronizowany channel manager,
- aktualny i przejrzysty kalendarz rezerwacji,
- elektroniczny system dostępu do apartamentów - to, co wyróżnia ten Projekt to dostęp dzięki zamkom szyfrowym, bazującym na module GSM (o wartości kilku tysięcy), które umożliwiają dostęp do apartamentów za pomocą indywidualnych kodów PIN wysyłanych SMS, pełna automatyzacja, znacząco usprawniająca logistykę udostępniania apartamentów,
- pełne wyposażenie pokoi z zapasem ręczników, pościeli, naczyń oraz wielu innych elementów niezbędnych przy prowadzeniu tego typu działalności.
- pełna baza kontaktów do obsługi apartamentów, m.in. do firmy sprzątającej zajmującej się dbaniem o poziom czystości, praniem, magazynowaniem, logistyką zakupów materiałów eksploatacyjnych, ślusarz,
- przygotowane materiały reklamowe i branding, w tym nazwa, logo, księga znaku, wzory wizytówek.


Wsparcie posprzedażowe

Możliwe jest uzyskanie miesięcznego wsparcie posprzedażowego celem płynnego przejęcia działalności i zapoznania się z funkcjonowaniem firmy.


Możliwości rozwoju

Projekt ma ogromny potencjał rozwoju na rynku lokalnym, krajowym jak i poza granicami kraju. Niepowtarzalna okazja do zbudowania swojej marki i wykorzystania własnej przedsiębiorczości.


Powód sprzedaży

Chęć zainwestowania w inny biznes.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków