Szczegóły oferty

Myjnia ręczna we Wrocławiu w centrum handlowymCena: 750 000 zł
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: 2012
  • Liczba pracowników: b/d

Opis oferty

Sprzedam stabilny, dobrze działający biznes w postaci ręcznej myjni samochodowej na ulicy Granicznej we Wrocławiu. Myjnia prowadzona jest od 2012 roku, mieści się na terenie Centrum Handlowego FACTORY (Wrocław Fashion Outlet), czynnego 7 dni w tygodniu, w pobliżu wielu osiedli mieszkaniowych oraz centrów biznesowych.

Marka naszej myjni jest rozpoznawalna. Oferujemy wysokiej jakości usługi pielęgnacji aut. Stała baza klientów to m.in.: osoby prowadzące własną działalność, floty firmowe, osoby indywidualne oraz wypożyczalnie samochodów. Obiekt posiada duży potencjał rozwoju ze względu na powstające w pobliżu osiedla oraz centra biznesowe.

Powierzchnia myjni wynosi 126 m2, składa się z trzech stanowisk myjących, pomieszczenia biurowego przeznaczonego do obsługi klientów, pomieszczenia technicznego i magazynowego. Niestandardowy i funkcjonalny wystrój poczekalni dla klientów ma wielu zwolenników.

Firma zaangażowana jest w sponsoring zespołu rajdowego, drużyny piłkarskiej. Nasz obiekt był planem dla programu nagrywanego przez telewizje MTV oraz telewizję POLSAT.


Nieruchomości i urządzenia

Myjnia jest w pełni wyposażona. Teren wynajmowany jest na czas określony (do 2022 roku) z możliwością przedłużenia. Wyposażenie: sprzęt myjący, czyszczący, piorący, zagospodarowane i urządzone pomieszczenie dla klientów. Do sprzedaży przewidujemy cały know-how. Biznes gotowy do przejęcia bez żadnych dodatkowych inwestycji.


Wsparcie posprzedażowe

Oferujemy pełne wsparcie w przejęciu i prowadzeniu myjni. Do przekazania wszystkie umowy, wraz kontaktami handlowymi oraz umowami osób zatrudnionych.


Możliwości rozwoju

Istnieje możliwość stworzenia sieci ogólnopolskiej.


Powód sprzedaży

b/d

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków