Mazury.com.pl - portal turystyczny • Cena: 120 000 zł
 • Przychody: 30 000 zł
 • Dochody:
 • Rok założenia: 1997
 • Liczba pracowników: 0
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam portal turystyczny Mazury.com.pl obecny na rynku internetowym od 1997 roku (domena została zarejestrowana w NASK po raz pierwszy w lipcu 1997 roku, a następnie przeniesiona w listopadzie 2002 roku do Home.pl gdzie obecnie pozostaje). Serwis noclegowy to najlepsze rozwiązanie dla osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu internetowego, lecz nie mają innowacyjnego pomysłu lub brak im umiejętności programistycznych. Pieniądze zarabia się nie tylko na nowych ideach, ale również sprawdzonych rozwiązaniach i takim rozwiązaniem niewątpliwie jest Mazury.com.pl

Sprzedaję gotową prosperującą firmę (o ugruntowanej pozycji na rynku) opartą o niepowtarzalną domenę internetową, której nie kupisz już na rynku domen (doskonała lokata kapitału). Domena Mazury.com.pl stanowi efektywny element marketingu dla przedsiębiorstw branży turystycznej już funkcjonujących na rynku. Domena pozwala praktycznie na nieograniczone możliwości w zakresie wszelkich form marketingu internetowego.
Portal generuje rocznie zysk na poziomie 25-40 tys. zł netto (średnio z ostatnich 5 lat), zatem kupujący może liczyć na pewny zwrot inwestycji (kwoty zakupu) w czasie poniżej 5 lat. Zysk generowany jest z cyklicznych (zazwyczaj rocznych) ogłoszeń (stron www klientów wg. grup tematycznych portalu). Kilkanaście grup tematycznych. Stałe dochody - kilkuset stałych oferentów, pozwala na szybki zwrot wartości zakupu. Portal jest produktem praktycznie bezobsługowym, funkcjonuje na prostym skrypcie firmy EDIOS i AVATEC (jest zakupiona już najnowsza 2021 wersja i można go wdrożyć). Klienci oferty dodają samodzielnie i samodzielnie dokonują ich aktualizacji. Koszty prowadzenia działalności to domena+hosting+pozycjonowanie (obecnie w Home.pl) nie przekraczają 1 tys. zł rocznie. W ramach sprzedaży firmy przekażę również sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy i udzielę niezbędnych konsultacji.
Dla ambitnych jest możliwość wielokrotnego podwyższenia zysku poprzez:

abonamenty premium oferujące lepszą widoczność lub rozszerzoną wizytówkę,
odpłatne wykonywanie zdjęć i filmów,
odpłatne wykonywanie filmów z drona (pomogę w szybkim zdobyciu licencji),
lokowanie produktu,
pośrednictwo noclegowe,
pośrednictwo sprzedaży/zakupu nieruchomości,
pośrednictwo czarterów jachtów żaglowych / motorowych,
sponsorowane artykuły reklamowe (pozycjonowanie stron),
artykuły sponsorowane (jeśli rozszerzymy serwis o blog'a),
płatne konta e-mail w domenie Mazury.com.pl
dochody z reklam Adwords lub programów partnerskich typu Booking.com,
płatny mailing do subskrybentów newslettera.

Ceny abonamentowe ustalane są indywidualnie przez właściciela portalu, zazwyczaj jednak najtańszy pakiet to wydatek rzędu 200 zł rocznie (stawka, to zaledwie 55 gr za dzień). Najdroższy pakiet to 1000 zł (i mamy również takich stałych klientów). Osoby prowadzące obiekty noclegowe oraz czarter łodzi są skłonne zapłacić taką cenę, gdyż serwis generuje stabilny napływ realnych klientów usług turystycznych.

Rozważę każdą rozsądną propozycję, szczególnie jeżeli kupujący podtrzyma obecne cele Mazury.com.pl
Sprzedaję z przyczyn osobistych (poświęciłem Mazury.com.pl ponad 20 lat życia, obecnie niestety wiek i stan zdrowia nie pozwalają mi na rozwój portalu w stopniu jaki chciałbym osiągnąć). Jestem zdecydowany przez conajmniej najbliższy rok podjąć się stałej pomocy, konsultacji i wdrożenia kupującego w Mazury.com.pl


Nieruchomości i urządzenia

Domena Mazury.com.pl


Wsparcie posprzedażowe

Zapewniam wsparcie przez 12 miesięcy po sprzedaży


Powód sprzedaży

Zdrowie... niestety.... po ponad 20 latach.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków