Klub fitness dla kobiet • Cena: 35 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2017
 • Liczba pracowników: 5
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam działający od ponad 3 lat fitness klub dla kobiet , który usytuowany jest w jednej z nowszych dzielnic Krakowa - Ruczaju, z dużym potencjałem Klientów. Klub posiada podpisane umowy z firmami partnerskimi.

Klub ma powierzchnię 180m2, jest kompletnie wyposażony i nowoczesny.

Fitness klub znajduje się w lokalu specjalnie zaprojektowanym od podstaw do optymalnej funkcjonalności tej działalności. Znajduje się w nim strefa recepcji, szatnia, pomieszczenie dla personelu z odrębną toaletą, strefa diagnostyki, sala do treningu grupowego, gabinet do przeprowadzania konsultacji dietetycznych. Odpowiedni komfort ćwiczeń zapewnia nowoczesny system wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji.

W skład sprzedawanego wyposażenia klubu wchodzi umeblowanie, oprogramowanie do obsługi klienta wraz ze zgromadzoną bazą klientów, maszyny treningowe producenta Proxowell, różnorodne akcesoria treningowe oraz sprzęt nagłaśniający.

Przy sprzedaży Klubu w początkowym okresie mogę udzielić nieodpłatnie pomocy w celu łatwiejszego wdrożenia się do prowadzenia tego biznesu.
Lokalizacja: Kraków – Ruczaj – skala osiedla – kilkadziesiąt nowoczesnych bloków. W okolicy (2km) biura korporacyjne motorola, sheel, nokia. W odległości 1,5 m znajdują się 3 galerie handlowe.

Kadra pracująca: 4 trenerki fitness – w tym jedna dietetyczka

Główny dochód: członkostwa, karty multisport,

Główne koszty: czynsz wynajmu, pracownicy,

Na powierzchnię składa się: sala treningowa, szatnia, pokój socjalny, pokój służbowy (może być pokojem dietetyka), recepcja.

Klub fitness posiada działający i prowadzony funpage z ponad 400 obserwującymi użytkownikami.

Zapraszam do kontaktu i zobaczenia lokalu.Nieruchomości i urządzenia


Wsparcie posprzedażowe

Przy sprzedaży Klubu w początkowym okresie mogę udzielić nieodpłatnie pomocy w celu łatwiejszego wdrożenia się do prowadzenia tego biznesu, ponadto w ramach opłaty franczyzowej pełne wsparcie centrali.


Powód sprzedaży

Wszedłem w biznes, który w dłuższej perspektywie czasowej będzie generował dużo wyższe dochody. Obowiązki rodzinne i nowa działalność są zbyt absorbujące, by dodatkowo zajmować się klubem.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków