Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii w Gdyni, prestiżowa lokalizacja, 4-letnia historia


Medycyna, Farmacja
Uroda, Kosmetologia, Zdrowie
Gdynia, Pomorskie

 • Cena: 3 155 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 14
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Handel
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy
  • ▪ Pakiet większościowy

Opis oferty

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii z bogatą historią działalności na rynku Trójmiejskim (ponad 4 lata). Lokalizacja w prestiżowym miejscu, w budynku klasy A i w lokalu o wielkości ok. 100 m2.

Wnętrza bardzo ładne, przeważające kolory to biel i szarość. W klinice są 4 gabinety w pełni wyposażone, funkcjonujące jako gabinety zabiegowe medyczne, recepcja, poczekalnia, pomieszczenie techniczne i socjalne. Jest to miejsce tworzone z sercem i pasją. Miejsce klasy premium. Wysokiej jakości usługi, fantastyczny Zespół specjalistów - 14 ekspertów współpracujących na stałe z kliniką, brak rotacji w personelu od początku istnienia biznesu. Ponad 150 pozycji ofertowych w cenniku. Baza klientów w ilości ponad 3300 rekordów. Wdrożone oprogramowanie do zarządzania klientami, procedury funkcjonowania, regulaminy, procedury medyczne, polityka RODO. Strona internetowa w pełni działająca, a nowa odsłona w przygotowaniu. Aktywny profil na FB i instagramie.

Nowoczesny design we wnętrzach, urządzenia medyczne i kosmetyczne do wykonywania zabiegów. Wszystko oryginalne, serwisowane u autoryzowanych partnerów. Pełny branding wraz z rejestracją w Urzędzie Patentowym. Dogodna lokalizacja w prestiżowej dzielnicy- tuż przy głównej drodze dojazdowej pomiędzy Gdynią a Gdańskiem. Miejsca do parkowania na terenie okolicy oraz 2 miejsca postojowe dla kliniki pod budynkiem z indywidualnym oznaczeniem. Pełne oznakowanie logo na terenie budynków i okolicy.

Sprzedam tylko w dobre ręce temu kto będzie chciał rozwijać ogromny potencjał tego miejsca i będzie dbać o obecnie pracujący tu Zespół Pracowników i Współpracowników.


Nieruchomości i urządzenia

Tylko do przedstawienia poważnie zainteresowanym osobom poprzez kontakt na maila lub osobiście.

Do sprzedaży zorganizowana część przedsiębiorstwa i spółka zarejestrowana na działalność medyczną, aby wszystko było gotowe do dalszego rozwijania biznesu. W ramach sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa rozważam sprzedaż marki (kwota jest już wliczona w podaną cenę sprzedaży netto). Profesjonalna wycena przez rzeczoznawcę dostępna na życzenie.

Biznes funkcjonuje w wynajmowanym lokalu (100 m2), który może zostać przejęty w ramach kontynuacji umowy najmu. Jest też możliwość rozmowy o sprzedaży lokalu. Wg wstępnych informacji cena sprzedaży za lokal to ok. 2 mln zł netto. Szczegóły do ustalenia. Właściciel lokalu - elastyczny w tej kwestii i bardzo wspierający biznesowo.


Wsparcie posprzedażowe

Oferuję pomoc we wdrożeniu do biznesu przez 3 miesiące od zakupu.


Powód sprzedaży

Powody osobiste (rodzinne).

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków