Szczegóły oferty

Kawiarnia z produkcją na sprzedażCena: 150 000 zł
  • Przychody: b/d
  • Dochody: b/d
  • Typ oferty:
    • ▪ Całość
  • Rok założenia: 2014
  • Liczba pracowników: b/d

Opis oferty

Sprzedamy lub wynajmiemy lokal produkcyjny z kawiarnią w Czeskim Cieszynie. Zaplecze produkcyjne i część kawiarniana w pełni wyposażone i przygotowane do produkcji i sprzedaży od zaraz.
Działalność prowadzona i zarejestrowana w Republice Czeskiej, firma posiada komplet aktualnie wymaganych dokumentów do prowadzenia działalności na terenie UE, firma wprowadzona do VATu, rejestracja w Urzędzie Skarbowym do EET, pełny HACCAP, akcyza na alkohol opłacona dożywotnio.
Lokal położony w zabytkowej dzielnicy Czeskiego Cieszyna, malowniczym parku Masaryka z widokiem na Wzgórze Zamkowe i Wieżę Piastowską w pobliżu jest kilka szkół, kościół i parking, blisko do rynku w Czeskim Cieszynie, kilka minut od polsko – czeskiego przejścia granicznego. Możliwość ustawienia ogródka letniego przed lokalem.


Nieruchomości i urządzenia

W skład wyposażenia lokalu wchodzą.
STREFA PRODUKCYJNA:
- Piece piekarnicze z pełnym osprzętem i stelażami
- Witryny i szafy chłodnicze
- Profesjonalne miksery
- Profesjonalne wyposażenie produkcyjne ( blachy, formy, narzędzia cukiernicze, kuchenka gazowa, wagi)
- Profesjonalne meble do produkcji cukierniczej, blaty ze stali nierdzewnej, blat granitowy do pracy z czekoladą i lukrem plastycznym, półki – szafki do przechowywania i magazynowania, zlewy itp.
- wprowadzony system HACCAP
STREFA KAWIARNIANA:
- Drewniany stylowy bar z pełnym wyposażeniem (szkło barowe, pełny serwis do podawania kawy, herbaty, deserów, ciastek, koktajli itd.)
- Stylowa półka do ekspozycji win (w zabudowie)
- Pełny serwis do dekoracji stołów (wazony, serwetniki, bielizna stołowa)
- Profesjonalna witryna cukiernicza firmy IGLO model „Jamajka (1,3 m), wraz z zabudową (strefa pakowania i serwisu)
- lampy, obrazy, część mebli, dekoracje, wyposażenie kącika zabaw dla dzieci, dywany, reklama świetlna i tablice reklamowe na zewnątrz
- Ogródek letni wraz z wyposażeniem (stoły, krzesła, poduszki)
Ponadto w ofercie zapewniamy całą zgromadzoną „logistykę” i „know how” związane z prowadzeniem działalności cukierniczo - kawiarnianej (produkcja i sprzedaż) w Republice Czeskiej i pomoc przy rozpoczęciu działalności przez 1 miesiąc.

Cena – 150 tyś zł - obejmuje logistykę firmy wraz z dokumentacją i wyposażeniem. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu lub zakupu nieruchomości na własność (do uzgodnienia z właścicielkom).

Linki:
https://www.facebook.com/DK.LoveCakes/
http://www.lovecakes.pl/ oraz http://www.lovecakes.cz/
https://www.google.cz/maps/place/D%26K+Love+Cakes+s.r.o./@49.7481433,18.6216862,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x5db81bae79afab60!8m2!3d49.7481433!4d18.6216862


Wsparcie posprzedażowe

b/d


Możliwości rozwoju

b/d


Powód sprzedaży

b/d

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Ostatnie wpisy
Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków