Internetowy serwis usługowy z przychodami ponad 700 000 PLN i możliwościami rozwoju • Cena: 340 000 zł
 • Przychody: 700 000 zł
 • Dochody: 220 000 zł
 • Rok założenia: 2014
 • Liczba pracowników: 3
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam udziały w spółce z o.o. której przedmiotem działalności są usługi internetowe dla klientów indywidualnych jak i firm. Portal internetowy łączy dwie grupy - zleceniodawców jak i zleceniobiorców gdzie cały proces interakcji między nimi zachodzi w sposób praktycznie bezobsługowy. Właściciel skupia się na reklamie portalu, obsłudze Klienta i rozwoju. Serwis istnieje od blisko trzech lat i osiąga stabilne dochody jak również posiada rozpoznawalną w swojej branży markę. Rynek w którym działa portal pozwala na coroczne podwajanie skali działalności.

Szczegóły odnośnie tego czym zajmuje się portal przekażę w prywatnej rozmowie bądź też na spotkaniu, aby na tym etapie nie niepokoić użytkowników zmianą właściciela. Jest to istotne o tyle, że portal ma bardzo dobrą renomę jak również grono oddanych Klientów stąd chęć aby potencjalna zmiana udziałowców przebiegła jak najsprawniej.

Dlatego też portal zostanie oddany tylko w dobre ręce osobom bądź firmie które miały styczność z branżą internetową i będą w stanie sprostać zarządzaniu tego typu przedsięwzięciem.
Możliwości rozwoju:
Mimo znikomego zaangażowania w ostatnim roku w działalność portalu nie tylko jego skala działalności się utrzymała ale również wzrosła o 34% (przychody wzrosły z 419 695 PLN do 566 419 PLN porównując okresy od 01.01.2016 do 15.11.2016 i od 01.01.2017 do 15.11.2017). Prowizja portalu na czysto wzrosła z 136 368 PLN do 193 164 PLN (wzrost o 41%) w analogicznym okresie.

Konkrety:
1. Poprzez zaangażowanie w działanie portalu, wykupienie reklam, mailingów a także wdrożenie nowych funkcjonalności wymienione wyżej przychody i zyski mogą spokojnie osiągać wzrosty na poziomie 100% rocznie.
2. Autorskie oprogramowanie portalu ma wdrożone funkcję które po przetłumaczeniu portalu pozwolą na bardzo szybkie uruchomienie zagranicznych wersji językowych. Zgłaszali się do mnie klienci z obcojęzycznymi zleceniami na dziesiątki tysięcy złotych których nie mogliśmy realizować z racji braku tłumaczeń.


Nieruchomości i urządzenia

W składzie oferty są:
- autorskie oprogramowanie serwisu pisane na zamówienie o wyliczonej wartości (tylko na podstawie faktur za usługę) ponad 100 000 PLN,
- bazę ponad 4 000 klientów i ponad 5 000 osób współpracujących. Sama baza użytkowników w której są również potencjalni klienci opiewa na ponad 15 000 osób,
- domeny, grafiki, dokumentację, plany rozwojowe.


Wsparcie posprzedażowe

Po zakupie:
- możliwość kontynuacji współpracy z księgowością, pracownikami zdalnymi oraz obsługą techniczną co zapewni bezproblemowe zapewnienie ciągłości pracy portalu zanim wdrożysz się w szczegóły jego funkcjonowania.
- pakiet godzin, który zostanie współnie ustalony, zapewniający wsparcie merytoryczne jak i praktyczne w obsłudze portalu czy też dyskusji nad jego rozwojem.
- wszystkie plany rozwojowe.


Powód sprzedaży

Do tej pory działalność opierana była o branżę internetową, poprzez portal będący przedmiotem sprzedaży jak również w branży nieruchomości. Skala działalności w nieruchomościach rozrosła się na tyle, że nie jestem w stanie czasowo w dalszym ciągu zajmować się i tym i tym. Wybrałem więc nieruchomości które są bliższe moim zainteresowaniom i z których osiągam większe zwroty kapitału. Zależy mi też przede wszystkim żeby przez mój brak czasu nie zmarnowało się to co udało mi się stworzyć (świetna marka i sprawnie działający biznes).

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków