Hotel - dom drewniany goralski • Cena: 380 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2019
 • Liczba pracowników:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Przedstawiamy ofertę sprzedaży prosperującego biznesu - wynajem krótkoterminowy domu góralskiego drewnianego.

Z powodu przeprowadzki pilnie sprzedam firmę: chata Serce Gór lub prywatnie dom z działką. Ten piękny drewniany góralski dom ma powierzchnię użytkowej 70 m2, zlokalizowany w małej wsi - Czyrna, na terenie gminy Krynica-Zdrój.

Biorąc pod uwagę dużą powierzchnię dzialki - 32 ar, jest to doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej np. gospodarstwa agroturystycznego.
Na granicach działki posadzone tuje i świerki. Działka ma własną drogę dojazdowa oraz służebność drogi.

Dom drewniany: na stałym betonowym fundamencie, z tarasem zadaszonym, z termoizolacją z wełny mineralnej, kryty blachodachówką.
Dom wybudowany w 2018 roku z najwyższej jakości materiałów, z ogromną dbałością o detal i z dużym wyczuciem estetycznym.
Dom na planie prostokąta z funkcjonalnym układem wnętrz.

Parter:
- kuchnia i salon z komininkiem = 24,54 m2
- łazienka (prysznic, wc, umywalka) = 4,80m2

Piętro/poddasze:
2 sypialnie

Media: prąd, woda (pompa głębinowa w studni podłączona ), ogrzewanie wody - boiler grzewczy, ogrzewanie domu - kominek, szambo, pompa ciepła dająca ogrzewanie w zimie a w lato klimatyzacja.

Idealne miejsce gotowe do zamieszkania jako dom całoroczny, ale także jako dom sezonowy dla osób szukających ucieczki od zgiełku dużego miasta.

Okolica jest atrakcyjna pod względem rekreacyjnym ze względu na sąsiedztwo licznych terenów zielonych oraz uzdrowisk, takich jak Piwniczna-Zdrój (30 min), Krynica-Zdrój (10 min), Wysowa ( 10 min ) ale przede wszystkim Jeziora Klimkowka (15 min).
Okolica ma wiele do zaoferowania dla osob szukających aktywności sportowej – liczne szlaki piesze i rowerowe; stoki narciarskie sporty wodne nad Jeziorem oraz góry na wyciągnięcie ręki.
Zimą świetna baza wypadowa dla narciarzy oraz fanów biegówek.

Obiekt hotelowy jest stale obecny na Booking'u , AirBnb, Nocowanie.pl.
Działający biznes posiada własną stronę Internetową i oraz stronę na Facebook'u i instagramie. Firma posiada bardzo dobre opinie.

Jeśli chciałbyś zainwestować w bardzo dobrze rozwijającej się w Polsce branży hotelarskiej lub masz inny pomysł na wykorzystanie tej nieruchomości zapraszam do kontaktu.

Odpowiem na pytania, prezentacje i spotkanie z właścicielem umawiamy z kilkudniowym wyprzedzeniem.


Nieruchomości i urządzenia

380000


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Przeprowadzka za granicę

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków