Grupa ślubeo • Cena: 240 000 zł
 • Przychody: 220 000 zł
 • Dochody: 210 000 zł
 • Rok założenia: 2009
 • Liczba pracowników: 1
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Sprzedam funkcjonującą nowoczesną platformę 7 portali weselnych (portale ogłoszeniowe, poradnikowe, z narzędziami wspierającymi organizację ślubu). Grupa Ślubeo, która jest przedmiotem oferty, nieustannie funkcjonuje od 2009 roku. Na przestrzeni ostatnich 10 lat stworzyliśmy narzędzia do bezstresowej organizacji ślubu i wesela od A do Z – zapewniając tym samym wszystko, czego potrzebują przyszli nowożeńcy w jednym miejscu! Grupa Ślubeo to wszechstronne, innowacyjne i estetyczne miejsce ślubne w sieci.

W skład Grupy Ślubeo wchodzi 7 nowoczesnych portali i strona informacyjna:

• slubeo.pl – portal zapewniający w jednym miejscu WSZYSTKO, czego Pary Młode potrzebują do organizacji ślubu i wesela. Zawiera kompendium wiedzy ślubnej – artykuły, porady (ponad 180 wpisów poradnikowych), dział Ślubeo Eksperta, najpiękniejsze inspiracje, ciekawe pomysły na ślub i wesele. Księga ogłoszeń (płatnych i bezpłatnych) zawiera aż 21 kategorii. Do tego funkcjonująca platforma Wedding Planner Ślubeo, czyli 8 wyjątkowo pomocnych narzędzi oddanych do dyspozycji Par Młodych (w skład Wedding Planner Ślubeo wchodzi między innymi: zaawansowana i prosta w obsłudze lista zadań, lista wydatków, lista gości weselnych do uzupełniania i przeliczania, unikatowe narzędzie planowanie stolików, notatnik, lista prezentów z interaktywną funkcją, lista kontaktów, panel informacyjny dla gościa weselnego),

• 5 wyspecjalizowanych portali poświęconych wybranym, najpopularniejszym kategoriom ogłoszeń ślubnych:

- czymdoslubu.pl – baza ogłoszeń prezentujących wszystkie możliwe środki transportu Pary Młodej i jej gości na ślub (funkcjonuje od 2009 r.),

- fotografia-slubna.pl – baza ofert profesjonalnych fotografów dla Par Młodych (od 2014 r.),

- filmowanie-wesel.pl – portal z ogłoszeniami dla filmowców działających w branży weselnej (od 2014 r.),

- lokaleweselne.pl – baza najlepszych obiektów weselnych z całego kraju z podziałem na kategorie ogłoszeniowe (od 2014 r.),

- muzykanawesela.pl – baza ogłoszeń muzyków i artystów na ślub i wesele (od 2014 r.)

• weselinka.pl – niezależny blog ślubny i poradnik wspierający Pary Młode, przyciągający czytelników i generujący dodatkowy ruch dla pozostałych portali (funkcjonuje od 2008 r.)

• grupaslubeo.pl – rozbudowana strona informacyjna o całej grupie
Grupa Ślubeo to portale ślubne z historią, funkcjonujący od lat i w pełni sprawny biznes, który na siebie zarabia.

Portale działają wykorzystując autorski CMS zrealizowany na indywidualne zamówienie przez renomowaną firmę IT i zespół doświadczonych programistów. Całość to zaawansowane technologicznie narzędzie, a obsługujący je CMS nie jest „dostosowanym popularnym gotowcem”, ale od początku do końca jest to projekt wdrożony pod nasze konkretne wymagania, który rozwijamy na bazie całych lat doświadczeń w branży ogłoszeń ślubnych. System działa bardzo sprawnie, jest przez nas wykorzystywany na co dzień. Całość była wdrażana i rozwijana z naciskiem na wspieranie naturalnego SEO.

Dotychczasowa monetyzacja biznesu następuje przede wszystkim z płatnych ogłoszeń (opłacane przez ogłoszeniodawców wersje ogłoszeń premium) oraz z dostępnych dodatkowych miejsc reklamowych (każdy z portali oferuje strefy banerowe), płatnych wpisów reklamowych na blogu i w social media itp.
Co obejmuje oferta

W cenie oferty:

• działający i funkcjonujący biznes obejmujący całą markę, jaką tworzy Grupa Ślubeo, jej rozpoznawalność wśród stałych i powracających ogłoszeniodawców, domeny wraz z wszystkimi portalami internetowymi (kody źródłowe stron, bazy danych i inne niezbędne elementy do prawidłowego działania serwisów), istniejącą bazę ogłoszeń, poradników, wpisów, regulaminów, narzędzi wspierających organizację wesela itp.

• loga w wersji wektorowej oraz wszystkie materiały graficzne (przekażemy pliki źródłowe projektów stron, tak aby ułatwić nowemu właścicielowi dalszy rozwój serwisów)

• gotowe projekty graficzne materiałów promocyjnych w wersji źródłowej i wersji do druku (materiały były już drukowane i wykorzystywane podczas targów ślubnych)

• film promocyjny o Grupie Ślubeo

• posiadamy zaprojektowane dodatkowe narzędzie rozszerzające Wedding Planner Ślubeo o nową funkcjonalność. Mamy gotowe projekty graficzne wszystkich widoków, które częściowo wdrożyliśmy (zakodowana część frontendu). Narzędzie kierujemy do Par Młodych, gdzie część funkcjonalności będzie bezpłatna, a w pozostałej części narzędzie stanowi dodatkowe źródło generujące przychód dla Grupy (dbając o dobro Grupy, w tym jej konkurencyjność, szczegóły do przedstawienia tylko konkretnie zainteresowanemu inwestorowi)

• konta w social mediach (facebook, instagram, youtube itp.)

• istnieje możliwość przekazania obecnego hostingu, na którym działają serwisy (możliwa cesja obecnego serwera na nowego właściciela)
Powód sprzedaży

Prócz grupy portali ślubnych prowadzimy również duży rozpoznawalny sklep internetowy z całkowicie innej branży. Zespół zaangażowanych w te biznesy osób świadczy usługi na wysokim poziomie, którego celem jest rozwój i wyprzedzanie konkurencji. Chcąc utrzymać ten wysoki poziom oraz wspierać dalszy wzrost skali biznesów, niezbędne jest stałe zaangażowanie czasowe i finansowanie działań promocyjnych. Biznes rozrósł się do skali, gdzie dla pełnej kontroli prawidłowego funkcjonowania konieczne jest zaangażowanie w jeden z kierunków. Zdecydowaliśmy się na dalszym etapie zaangażować w pełni nasz czas i środki w drugi kierunek, jakim jest wspomniany sklep internetowy. Chcemy więc odsprzedać biznes, jakim jest Grupa Ślubeo w „dobre ręce”, aby mógł się rozrastać z korzyścią dla niego, ogłoszeniodawców i Par Młodych.

Oferta stanowi cenę brutto, wystawiamy fakturę VAT.

W związku z bardzo dużą liczbą zapytań o zarobki:

- cała grupa powstała kilka lat po tym jak całkiem nieźle funkcjonował nam portal czymdoslubu.pl (jego przychody z ostatnich lat to ponad 200 000zł) jeszcze w 2017 roku potrafił generować ponad 6k przychodu miesięcznie i co najważniejsze cały przychód nie ponosił ze sobą żadnych kosztów.

- w ciągu ostatnich kilku lat skupiłem się na

a) rozwinięciu sprzedaży naszych sklepów internetowych, które osiągnęły bardzo duży sukces.

b) rozwinięciu i wsparciu sprzedaży portali ślubnych ciągle udoskonalając narzędzia ślubne (samo narzędzie do usadzania gości przy stolikach weselnych jest z pewnością najlepszym produktem na całym rynku globalnie)

c) działając przy a i b zabrakło mi czasu na najważniejsze tj wsparcie grupy portali tak by były widoczne i by ogłoszeniodawcy z chęcią dodawali swoje oferty i w ciągu 2 lat przychody spadały powoli dziś nie przekraczają 1000zł.

Reasumując powyższe portal czymdoslubu.pl zarządzany wyłącznie przez jedną osobę, bez najmniejszego wsparcia i kosztów jeszcze 2 lata temu robił solidne miesięczne przychody (ponad 6k), a do tego weźmy pod uwagę, że jest to najmniej istotna gałąź branży ślubnej to śmiało mogę stwierdzić, że przy solidnym zaangażowaniu i ożywieniu grupy wszystkie portale wraz z czołowymi kategoriami branżowymi jak sale weselne, fotografia, filmowanie, muzyka itp może robić wielokrotność przychodu, który osiągał portal czymdoslubu.pl - myślę, że może to być spokojnie i 50k zł miesięcznie.

Dodatkowo monetyzację ma zapewnić galeria ślubna, każda młoda para, która stworzy są galerie będzie ją posiadać bezpłatnie przez pewien okres, po tym czasie mają możliwość odpłatnie ją przedłużyć lub stracić, śmiem twierdzić że wiele z par nie zdecyduje się na jej skasowanie przez wiele lat więc to będzie stanowiło dodatkowych przychód (narzędzie galeria jest w całości zaprojektowane, rozpisane 50 stron dokładnej dokumentacji oraz cały szkielet postawiony jest w html - całość trzeba dokończyć i wpiąć w bazę by dało się obsługiwać płatności oraz konta użytkowników).

Portale obecnie przy zerowych nakładach zarabiają tyle co taka kawalerka tylko, że moja "kawalerka" ma potencjał aby zarabiać jak biurowiec w centrum Warszawy, ale do tego trzeba trochę popracować żeby krok po kroku wejść na wyżyny dlatego też sprzedaję cały projekt bo cały swój czas i zapał poświęcam sprzedaży ecommerce i nie mam obecnie fizycznych możliwości, aby jeszcze działać przy grupie ślubeo.

PS Portale nie są związane żadnymi umowami zewnętrznymi firmami. Samo udostępnienie ich w systemach linków lub whitepress może spokojnie generować po kilka tysięcy przychodu miesięcznie, nie chcę zaśmiecać mojej pracy więc portale pozostają czyste i transparentne dla nabywcy.

Istnieje możliwość wejścia we współpracę tj. przejęcia wszelkich niezbędnych działań po stronie inwestora w celu znacznego zwiększenia obecnej sprzedaży w ramach solidarnego udziału w zyskach po stronie inwestora.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zakupu.

Piotr


Nieruchomości i urządzenia

Wszystkie portale wchodzące w skład grupy ślubeo


Wsparcie posprzedażowe

Pełne, niezbędne do płynnego przejęcia przez inwestora całego projektu.


Powód sprzedaży

Prócz grupy portali ślubnych prowadzimy również duży rozpoznawalny sklep internetowy z całkowicie innej branży. Zespół zaangażowanych w te biznesy osób świadczy usługi na wysokim poziomie, którego celem jest rozwój i wyprzedzanie konkurencji. Chcąc utrzymać ten wysoki poziom oraz wspierać dalszy wzrost skali biznesów, niezbędne jest stałe zaangażowanie czasowe i finansowanie działań promocyjnych. Biznes rozrósł się do skali, gdzie dla pełnej kontroli prawidłowego funkcjonowania konieczne jest zaangażowanie w jeden z kierunków. Zdecydowaliśmy się na dalszym etapie zaangażować w pełni nasz czas i środki w drugi kierunek, jakim jest wspomniany sklep internetowy. Chcemy więc odsprzedać biznes, jakim jest Grupa Ślubeo w „dobre ręce”, aby mógł się rozrastać z korzyścią dla niego, ogłoszeniodawców i Par Młodych.

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków