Firma organizująca urodziny tematyczne dla dzieci we Wrocławiu • Cena: 50 000 zł
 • Przychody:
 • Dochody:
 • Rok założenia: 2012
 • Liczba pracowników:
 • Adres internetowy:
 • Charakter działalności:
  • ▪ Usługi
 • Zakres sprzedaży:
  • ▪ Całość firmy

Opis oferty

Na sprzedaż firma działająca od 6 lat i zajmująca się organizowaniem urodzin tematycznych dla dzieci. Klubik dla dzieci ma możliwość dalszego prowadzenia imprez urodzinowych, zajęć tanecznych, zajęć edukacyjnych i innych zajęć przeznaczonych dla dzieci.

Firma funkcjonuje we Wrocławiu w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta, są to okolice Magnolia Park. Lokal w którym funkcjonuje klubik dla dzieci nie ma bezpośredniego połączenia z pomieszczeniami mieszkalnymi. Umożliwia to prowadzenie głośnych imprez oraz zabaw dla dzieci bez obawy o naruszenie spokoju sąsiadów. Firma cieszy się dobrą opinią, generuje przychody oraz przynosi zyski.

Dodatkowe informacje przedstawię podczas spotkania.


Nieruchomości i urządzenia

Powierzchnia lokalu to 69m kw. obejmuje pomieszczenie dla rodziców, toaletę, salę zabaw oraz zaplecze socjalne Lokal posiada duże, kolorowe witryny okiennie.

W skład wyposażenia do sprzedaży wchodzi:
- poczekalnia dla rodziców z zapleczem socjalnym: duża szafa w zabudowie, duża lada, sofa, stoliki, pufy, lodówka, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz,
- sala urodzinowa: stoły i ławki, krzesełka, rzutnik, laptop, nagłośnienie lokalu, kula dyskotekowa, oświetlenie sali, klimatyzator, bańkownica, elektryczna pompka do balonów, 2 duże materace gimnastyczne, barwne zmywalne fototapety na ścianach, założone panele na podłodze,
- sprzęt animacyjny: chusta Klanza, tunel, półkule sensoryczne, szczudła i inne,
- rekwizyty używane do prowadzenia urodzin: tematycznie pogrupowane w kartonach, dekoracje w postaci plakatów papierowych bądź foliowych do każdego tematu imprezy z oferty firmy, talerzyki, kubeczki, łyżeczki, balony, farby do malowania buzi, fontanna czekoladowa.

Cena obejmuje przejęcie firmy wraz z wyżej wymienionym wyposażeniem, zapleczem merytorycznym (scenariusze urodzinowe, gotowe prezentacje multimedialne), Nazwę i logo firmy– marka znana w regionie, przekazanie know-how prowadzenia firmy, wzory dokumentów.
Na koszty prowadzenia działalności składa się miesięczny czynsz za wynajem lokalu, opłata za prąd, umowa na pozycjonowanie, roczna opłata za hosting serwera WWW, domeny oraz ubezpieczenie.

W cenę wliczone są również wszystkie projekty graficzne (ulotki, plakaty, zaproszenia), strona internetowa – po przebudowie w grudniu 2017 (pozycjonowanie na pierwszych miejscach w Google), 2 domeny internetowe, Funpage na Facebooku oraz wizytówkę Google Moja Firma, wykupiony w marcu roczny abonament na portalu Czas Dzieci z możliwością cotygodniowego dodawania ogłoszeń w newsletterze.


Wsparcie posprzedażowe


Powód sprzedaży

Podobne oferty

globalbroker.biz

SprzedamBiznes.pl jest internetową platformą profesjonalnych ofert biznesowych, działającą na krajowym rynku począwszy od 2011 roku.

Operatorem serwisu jest firma
Skytech IT Sp. z o.o. w Krakowie.

Kontakt z nami

Skytech IT Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków